Abonament w sieci Virgin Mobile. Analiza oferty

Abonament w sieci Virgin Mobile to propozycja dla osób chcących zaoszczędzić. Dodatkowo jeden z abonamentów w Virgin jest oferowany bez terminu, a więc można zrezygnować z niego, kiedy się chce.

W tym artykule omawiam ofertę tej sieci, a także proponuję inne oferty na zasięgu sieci Play. Bo Virgin Mobile korzysta z anten tego operatora.

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2021

  • Najtańszy abonament w Virgin Mobile to oferta na czas nieokreślony. Kosztuje 14 złotych i ma 1 GB Internetu. Za każdy dodatkowy GB płacisz złotówkę. Maksymalnie możesz mieć 15 GB w miesiącu
  • Pozostałe abonamenty kosztują 29 i 39 złotych. Pierwszy ma 30 GB, a drugi 40 GB.
  • Oferta dla duetów i rodzin możliwa jest tylko w abonamencie za 29 złotych. Drugi i kolejne numery kosztują wtedy połowę taniej każdy
  • Nie ma w Virgin Mobile abonamentów z 5G. Dostępne są jednak usługi voLTE i voWifi

Virgin Mobile – abonamenty na dwa lata – porównanie, pakiety

Abonament za 14 zł

Abonament za 29 zł


Abonament za 39 zł

Promocje w Virgin 
Mobile

Brak

Trzy miesiące za darmo 

Trzy miesiące za darmo 

Cena

Aktywacja

0 zł

0 zł

0 zł

Duety i rodzina*

-

14,5 zł

-

Rozmowy

Bez limitu na komórki

Bez limitu

Bez limitu

SMS

Bez limitu

Bez limitu

Bez limitu

MMS

25 gr

Bez limitu

Bez limitu

Internet

Lejek*

32 kb/s

32 kb/s

32 kb/s

Roaming UE

Płatny

Płatny

Bez limitu

Internet UE

Płatny

3,39 GB

4,56 GB

Dostęp do 5G

Nie

Nie

Nie

ZOBACZ OFERTĘ

*Lejek to ograniczenie prędkości połączenia po wykorzystaniu limitu danych. Chroni przed naliczaniem dodatkowych opłat.

Opis abonamentu za 14 złotych na czas nieokreślony

Virgin Mobile ma ciekawą ofertę dla osób, które nie zawsze korzystają z Internetu w smartfonie i jednocześnie nie chcą podpisywać umowy na długo.

Podstawową opłatą abonamentową jest stałe 14 złotych, a każdy gigabajt kosztuje 1 zł, aż do limitu 15 GB. W ofercie nie ma bezpłatnych MMSów oraz roamingu UE, za które trzeba płacić osobno.

Opis abonamentu za 29 złotych na 2 lata

W tej ofercie otrzymasz 30 gigabajtów Internetu w Polsce oraz lekko ponad 3 GB w roamingu UE. Reszta usług w Polsce jest nielimitowana, natomiast za roaming nadal trzeba będzie zapłacić.

Ciekawostką jest fakt, że przy podpisaniu nowej umowy otrzymamy 3 miesiące gratis. Nie jest koniecznie przeniesienie numeru, żeby skorzystać z tej promocji.

Dla kogo jest ten abonament?

Osoby poszukujące oferty bez limitów w naszym kraju oraz szukające sensownej paczki Internetu za granicą powinny zainteresować się tą opcją.

Opis abonamentu za 39 złotych na 2 lata

Abonament oferuje 40 gigabajtów do zużycia w Polsce oraz 4,56 GB w roamingu UE. W tej opcji z roamingu możesz korzystać swobodnie – dzwonić, SMSować i MMSować bez limitów. Tutaj również otrzymasz 3 miesiące gratis.

Dla kogo jest ten abonament?

Jeśli chcesz mieć ofertę, która oferuje dużą ilość Internetu oraz swobodę podróżowania po Europie, powinieneś zdecydować się na tą propozycję.

Oferta dla duetów i rodzin w Virgin Mobile

Bardzo ciekawie wygląda abonament rodzinny, w którym możemy zamówić maksymalnie pięć numerów. Jest to możliwe tylko w propozycji za 29 złotych. Każdy drugi kolejny numer kosztuje o połowię mniej, co przedstawia poniższe zestawienie.

Virgin Mobile oferta rodzinna
Ceny w ofercie dla rodzin. Źródło: Virgin Mobile

Co zamiast Virgin Mobile?

Virgin Mobile należy do tańszych operatorów korzystających z nadajników Play.

Wśród innych sieci działających na ich antenach można wymienić mało znany Secure Mobile oraz sieć Vectra. Ta druga to znany dostawca usług telewizji oraz stacjonarnego Internetu. Jeśli już jesteś ich klientem, możesz liczyć na zniżki w abonamentach telefonicznych.

Zachęcam Cię do użycia wyszukiwarki abonamentów, gdzie w łatwy sposób zaznaczysz, na jakich nadajnikach ma działać sieć i wybierzesz dla siebie ofertę spośród abonamentów dostępnych na polskim rynku.

Virgin Mobile – kontakt

Z operatorem możesz skontaktować się na kilka sposobów:

  • Obsługa klienta – numer 799 555 222 (opłata standardowa) lub z telefonu w tej sieci: *222 (numer darmowy) – 7 dni w tygodniu od 8 do 18
  • Zakup przez telefon – 22 278 79 88 – (opłata standardowa) – 7 dni w tygodniu od 8 do 18
  • Poprzez formularz kontaktowy na stronie operatora

Sprawdź też najczęściej zadawane pytania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Cześć! Jestem autorem serwisu jakaoferta.pl i chętnie pomogę Ci wybrać najlepsza ofertę na kartę lub abonament. Jeśli chcesz mnie bliżej poznać, kliknij w moje zdjęcie. No i nie wahaj się napisać do mnie w razie jakichkolwiek problemów! :)
Reklama