Reklama
Reklama lajtmobile

Ranking najlepszych ofert na kartę (pre-paid) – marzec 2023

Chcesz mieć telefon na kartę? Ranking ofert na kartę prezentuje najlepsze propozycje pre-paid w danym miesiącu. Dzięki niemu w prosty sposób sprawdzisz, która z nich odpowiada Twoim potrzebom. Publikowane we wpisie tabele obejmują wszystkich polskich operatorów, a przedstawione w niej elementy możesz sortować pod względem ceny, ilości Internetu w Polsce i Unii oraz prędkości lejka.

W rankingu znajdują się oferty z roamingiem oraz bez niego. Te drugie są zazwyczaj tańsze.

Ostatnia aktualizacja: 12 marca 2023


 • Jeśli potrzebujesz dużo Internetu, to sugeruję skupienie się na tych sześciu sieciach i różnych wariantach promocji Rok Internetu za darmo. Mowa o Plusie, Plushu, T-Mobile, Playu, Orange i Virgin Mobile.
 • Poza tymi ofertami specjalnymi liderem rankingu ofert na kartę z Internetem oraz rozmowami w UE jest oferta sieci Plush w cenie 30 złotych miesięcznie. Ma ona świetny pakiet dodatków, którego wisienką na torcie jest Tidal aż na rok!
 • Na drugim miejscu znalazła się bardzo podobna propozycja Plusa, która wypada nieco gorzej od lidera, ale i tutaj Tidal mamy na ten sam okres. Obie opcje to 30 GB Internetu w Polsce.
 • Trzecie i piąte miejsce należy do Orange oraz dwóch taryf – za 35 złotych z 67,5 GB Internetu oraz za 40 zł z 100 GB.
 • Czwarte miejsce to nowa oferta subskrypcyjna sieci Mobile Vikings – za 35 złotych mamy 60 GB Internetu 5G na nadajnikach Playa.

 • Najlepszą ofertą z płatnym roamingiem został pakiet 60 GB z lejkiem 1 Mb/a w cenie 34,99 zł. To oferta sieci Klucz Mobile z 5G na antenach Plusa.
 • Na podium są również dwie propozycje operatora a2mobile, który powiększył pakiety Internetu bez podnoszenia ceny – 45 GB za 30 zł i 55 GB za 35 zł. To się chwali 🙂
 • Na czwartym miejscu znajdziesz starszą ofertę Mobile Vikings – 50 GB za 35 zł.

Sześć wyjątkowych promocji – 100 GB (lub więcej) co miesiąc przez rok

Ostatnie miesiące to czas specjalnych promocji, o których warto przeczytać zanim zdecydujesz się na sprawdzenie rankingu. Oferty te trzeba włączyć do:

Reklama

 • 15 marca 2023 roku (T-Mobile),
 • 31 marca 2023 (Play, Plus i Plush, Virgin Mobile),
 • 31 stycznia 2023 roku (Orange).

Wszystkie obowiązują starych i nowych użytkowników. Oferta jest często przedłużana, więc warto sprawdzić, czy na pewno się skończyła.

Sieci te oferują 100 GB Internetu co miesiąc przez rok. Dostaniesz je za darmo i jedyne, co musisz zrobić, to wybrać odpowiednią taryfę i uruchomić promocję specjalnym kodem.

promocje 1200 GB na rok
Coraz więcej operatorów konkuruje ze sobą na podobną wersję promocji 🙂

Poniżej znajdziesz linki, które pomogą Ci zapoznać się ze szczegółami. Ja tylko dodam, że najlepszą edycję tej promki ma Play, który w taryfie za 45 złotych oferuje 1800 GB. W Plusie i Plushu za to dostaniesz w sumie 1500 GB (o ile zachowasz ciągłość ważności konta). Co więcej, w Plusie GB się kumulują, więc ich nie stracisz.

Dodatkowo w sieci Heyah otrzymasz 500 GB na cały rok – nawet, jeśli jesteś dotychczasowym klientem. Poniżej zamieszczam linki do promocji, które wyjaśnią Ci więcej szczegółów.

Reklama

Rok Internetu w T-Mobile
Rok Internetu w Play
Nawet 1500 GB w Plusie
Nawet 1500 GB w Plushu na kartę
1200 GB w Orange (link do regulaminu)
1200 GB w Virgin Mobile
500 GB na rok w Heyah

Sprawdź też poniższy ranking, gdzie dowiesz się, jakie jeszcze dodatkowe bonusy oferują sieci komórkowe.

Ranking ofert na kartę z wliczonym roamingiem – marzec 2023

Miejsce pierwsze – Plush na kartę – 30 zł / 30 GB

Co prawda 1 złotych za 1 gigabajt Internetu to już nie jest ekstra promocyjna cena, niemniej jednak oferta Plusha ma sporo asów rękawie. Pierwszym jest serwis Tidal na cały rok za darmo. Drugim – darmowy transfer w najpopularniejszych sieciach społecznościowych. A trzecim – rok ważności konta po wprowadzeniu odpowiedniego kodu.

Jeśli te argumenty Cię nie przekonują, to połącz te opcje z promocją Rok Internetu oraz darmowymi trzema miesiącami przy przeniesieniu numeru.

Reklama

Wówczas oferta niegrzecznego misia nabierze większego sensu, a Ty bez zmartwienia o transfer będziesz mógł się cieszyć muzyką z Tidala i oszczędnościami 🙂

Miejsce drugie – Plus na kartę – 30 zł / 30 GB

Ta oferta jest bardzo podobna do tej na pierwszym miejscu – mamy tutaj również Tidal na rok oraz darmowy transfer w niektórych aplikacjach. Jednak zamiast roku ważności konta, możesz skorzystać z gigabajtów z doładowań, które przechodzą na kolejne miesiące.

Również i w Plusie możesz uruchomić darmowe 100 GB co miesiąc przez rok oraz 3 miesiące za 0 złotych przy przeniesieniu numeru.

Miejsce trzecie – Orange na kartę – 35 zł / 67,5 GB (5G)

Rzadko się zdarzało na przestrzeni lat, żeby klasyczna oferta na kartę wyprzedziła tak bardzo mocno promowany Orange Flex. A jednak. W taryfie za 35 złotych mamy bowiem do dyspozycji prawie 70 GB w standardzie 5G. Żeby dostać tak atrakcyjną ofertę, trzeba ją włączyć w aplikacji Mój Orange.

Reklama

Niestety, nie możemy tutaj liczyć na żadne dodatki (choć możemy włączyć Rok Internetu za darmo) i to jest najsłabszą stroną tej oferty.

Miejsce czwarte – subskrypcja Mobile Vikings – 35 zł / 60 GB (5G)

Mobile Vikings niedawno pokazał nową ofertę subskrypcyjną i to jest właśnie jedna z nowych taryf. Działa na nadajnikach Playa i w końcu ma roaming oraz dostęp do 5G.

Za 5 złotych więcej mamy tutaj aż dwa razy tyle gigabajtów co w ofertach na pierwszym i drugim miejscu. Co prawda nie ma tutaj darmowego transferu w sieciach społecznościowych, niemniej jednak te przecież wcale nie pożerają aż tak dużo Internetu.

Wikingowie kuszą też obniżoną opłatą za polecenie sieci, możliwością wymiany GB na różne fanty oraz cenioną obsługą klienta.

Reklama

W tej taryfie, jak i każdej innej tej sieci, obowiązuje promocja na 3 pierwsze miesiące. Dostaniesz je za pół ceny.

Miejsce piąte – Orange na kartę – 40 zł / 100 GB (5G)

Nieco droższa opcja od Orange to jeszcze więcej Internetu oraz dodatkowy dodatek w formie darmowego transferu w sieciach społecznościowych. Kto jest spragniony dużej ilości danych, powinien wybrać tę opcję razem z ofertą 100 GB co miesiąc przez rok.

W sumie więc aż 200 GB w cenie 40 złotych.

Porównanie ofert na kartę z wliczonym roamingiem – pełna tabela

Poniższa tabela prezentuje wszystkie taryfy pre-paid, które zawierają 10 GB i więcej Internetu.

Reklama

Najlepsza oferta na kartę – płatny roaming – marzec 2023

W niektórych ofertach pre-paid za użytkowanie telefonu na kartę w roamingu musimy dopłacić. W związku z tym stworzyłem osobny ranking, który skierowany jest do osób spędzających większość czasu w kraju.

Miejsce pierwsze – Klucz Giga Mega – 34,99 zł / 60 GB (5G)

Klucz Mobile nie jest zbyt popularnym operatorem w naszym kraju. Swoje usługi oferuje głównie do osób, które szukają tanich połączeń międzynarodowych. Sprawdzi się jednak i w Polsce. Z pakietem 60 GB w cenie 34,99 zł oraz lejkiem 1 Mb/s (do maksymalnie 300 GB) to całkiem ciekawa propozycja. Tym bardziej, że wszystkie pozostałe usługi są nielimitowane.

Na uwagę zasługuje obecność 5G, które działa na zasięgu sieci Plus.

Jeśli zaś chodzi o wspomniane rozmowy międzynarodowe, to w tym pakiecie otrzymasz także:

Reklama

 • Połączenia do Ukrainy w cenie 12 groszy za minutę
 • 1000 minut do Unii Europejskiej w cenie 25 groszy za minutę
 • 1000 minut w tej samej cenie do Indii, USA i Kanady
 • 1000 minut za 1,50 zł/min do Mołdawii

Miejsce drugie – a2mobile – 29,9 zł / 45 GB (5G)

A2mobile postanowił wprowadzić do swoich tańszych ofert dostęp do sieci 5G na nadajnikach Plusa oraz powiększyć ilość dostępnych GB w ofercie. I na dobre im to wyszło, bo awansowali aż na drugie miejsce w tym rankingu.

Ta adresowana głównie do młodych oferta do 5 GB po przekroczeniu limitu ma lejek 1 Mb/s, a potem 512 Kb/s. Oprócz tego dostaniesz tu rok ważności konta, a także darmowy transfer w aplikacji Facebook oraz Messenger.

Miejsce trzecie – a2mobile – 34,90 zł / 55 GB (5G)

Jeśli zdecydujesz się dopłacić, to za 5 złotych więcej a2mobile zaoferuje Ci dodatkowe 10 gigabajtów Internetu. Reszta oferty jest w zasadzie taka sama co jej tańsza opcja.

Miejsce czwarte – Mobile Vikings – Ekstra Match 35 zł / 50 GB

Mobile Vikings to niewielka marka, która stawia na przyjazną i kompetentną obsługę klienta. Umożliwia podpięcie karty płatniczej, przez co doładowania zrealizują się same, czyniąc ofertę podobną do modelu subskrypcyjnego. Osoby aktywnie polecające usługę mogą liczyć na obniżenie ceny, aż do darmowego korzystania z telefonu włącznie. W pakiecie otrzymasz rok ważności konta oraz możliwość korzystania z wikingowego sklepu w zamian za zebrane gigabajty.

Reklama

Obecnie trwa promocja, w której za 3 miesiące użytkowania telefonu na kartę zapłacisz pół ceny. Sam kiedyś korzystałem z ich oferty i myślę, że warto dać tej sieci szansę.

Wikingowie korzystają z nadajników Play.

Miejsce piąte – a2mobile – 24,9 zł / 30 GB

Jeśli nie potrzebujesz szybszej sieci 5G oraz 30 gigabajtów to ilość wystarczająca dla Ciebie, pomyśl nad tą tańszą opcją. Ma wszystko to, co droższe oferty, a jest całkiem atrakcyjna cenowo.

Porównanie ofert na kartę z płatnym roamingiem – pełna tabela

Poniższa tabela pokazuje wszystkie taryfy operatorów posiadające co najmniej 10 GB.

Reklama

148 komentarzy do “Ranking najlepszych ofert na kartę (pre-paid) – marzec 2023”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. Orange Flex – Od 7.03.2023 nie aktywujesz usługi Video Pass, Music Pass oraz Game Pass. Jeśli przed 7.03.2023 włączysz sobie (lub już masz aktywny) Video Pass, Music Pass lub Game Pass, to po tej dacie będzie on nadal aktywny, ale tylko do końca jego okresu obowiązywania. Jeśli nie akceptujesz powyższych zmian, to do 7.04.2023 możesz zrezygnować z Orange Flex.

  Orange strzela sobie w kolano , jeśli ktoś jak ja bardzo dużo słucha muzyki w Apple Music czy Open FM będzie teraz potrzebował więcej GB , czyli oferta Vikingów staje się atrakcyjniejsza.

  1. Autor strony jakaoferta.pl
   Piotrek Kłodawski

   Tak, ale pisali też, że będą jakieś plany z nielimitowanym netem, więc może tu być jakaś mała rewolucja na rynku pre-paid. Choć oczywiście pewnie cena będzie odpowiednio wysoka. Tak przy okazji, to rezygnacja z passów pewnie łączy się z decyzją UE, która miała zabronić tego typu usług…

 2. Witam. W minusach oferty Orange Flex widnieje zapis, że “Konto ważne tylko miesiąc”. Jestem trochę “zielony” w temacie subskrypcji u operatorów komórkowych, więc chciałbym poprosić o dokładne wyjaśnienie z czym to się wiąże. Pozdrawiam!

  1. Autor strony jakaoferta.pl
   Piotrek Kłodawski

   To znaczy, że po pobraniu opłaty możesz dzwonić / odbierać połączenia przez miesiąc. Jeśli nie uda się pobrać pieniędzy z karty albo nie zapłacisz blikiem na czas, wtedy Twój numer zostanie wyłączony aż do czasu zapłaty. Oczywiście operator informuje, że nie udało się pobrać płatności i nie wyłącza wszystkiego od razu, więc prawdopodobnie uda Ci się zapłacić w razie problemów – o ile używasz tego numeru w telefonie i zobaczysz powiadomienie.

 3. Pingback: Urlaub in Polen - welche lokalen Smartphone Prepaid Tarife sind die besten? - Newsplay.de

 4. Najtańsza prawdziwa nielimitowana taryfa to play solo xl za 35 zl dostajemy 40 gb które zwalnia do lejka 1 Mbit więc można wszystko dalej robić na tym 1 mbit, kazdy inny operator zwalnia do 32 kbit a na tym juz nic nie idzie, może wysłanie maila pójdzie… Polecam sam mam

 5. Ciekawy ranking, przydałby się apropo okresu ranking kart na wakacje za granicę z transferem danych, ja skorzystałem z roamingsim.com.pl i się zawiodłem, karta sprzedawana jako 100GB zbliżając się do 30-40% wykorzystania przestała działać, po interwencji z supportem (chat, telefon kontaktowy nie działa) uwalniali po 3GB, ale za którymś razem nawet to przestało działać. Firma sprzedaje karty z mniejszym o nawet połowę pakietem niż deklaruje i na tym zarabia oszukując klientów. Brakuje sensownych kart do transferu danych za granicą i oferty operatorów. Jakby powstał jakiś ranking dla tego typu usług byłoby to bardzo ciekawe i pożyteczne, więc zachęcam znających się na temacie 🙂

  1. W końcu przydatne zestawienie, szkoda tylko , że nie ma rozróżnienia nr Wi-Fi calling w kraju i zagranicą…, dlaczego ?
   Otóż np Orange (nie wiem jak reszta, będę pytał po salonach) ma tę usługę w ofercie na kartę, ale tylko w kraju. Natomiast w abonamencie usługa jest dostępna i w kraju i za granicą. Myślę, że warto dodać takie rozróżnienie. Pozdrawiam!

 6. Witam wszystkich,
  Szukam najtańszej opcji z jak najdłuższą ważnością konta. Tylko połączenia odebrane więc minuty, smsy czy internet bez znaczenia.
  Tylko jak najtaniej rocznie 🙂
  Czy faktycznie Virgin w wersji doładowanie za 5 zł wydłuża o 365 dni?

  1. Cześć, Virgin podobno tak, ale nie polecam tej siei. Kompletny syf i brak rzetelności. Polecam natomiast A2mobile – teraz zwiększyły się tam pakiety, najtańszy za 19,90 10GB, wszystko bez limitu, a za 24,90 masz 30 GB internetu. Wszystko tam działa.
   Po każdym dołafowaniu, nawet bez pakietów – konto działa przez Rok.

 7. Orange ze względu na obsługę skreślam na dzień dobry. Jakby dopłacali za korzystanie z ich usług to bym nie wziął. Oszczędzone nerwy – bezcenne.

 8. Mobile Vikings w ofertach na kartę, nie mają rok ważnego konta, konto jest ważne w przypadku comiesięcznych doładowań konta.

 9. Witajcie, czy Virgin ma jakieś ograniczenia transferu/sieci?
  Ciągle zrywa mi zasięg. Potrafię być w jednym miejscu w domu i mieć zasięg E, potem LTE, potem nic, zero. Czy znacie może jakąś stronę gdzie można dokładnie sprawdzić zasięg danej sieci. Bardzo często te mapy na stronach różnych sa poglądowe mocne. Zakrywają obszary połaciami, jak ktoś znajduje się w jakiejś czarnej dziurze to o tym nie wie z map, tylko widzi że brak zasięgu w danym miejscu.

  1. Autor strony jakaoferta.pl
   Piotrek Kłodawski

   Virgin działa głównie na sieci Play, może też przełączać na zasięg Orange. Możesz sprawdzić jakie masz nadajniki w okolicy np. tutaj. Virgin ma lejek 32 kb/s, więc jak wykorzystasz cały pakiet Internet to może zwolnić. Sprawdź też czy to nie problem z telefonem.

 10. Piszecie że virgin nie ma internetu w UE, tam nawet przy pakiecie za 9zł. miesięcznie jest taki Internet

   1. W regulaminie Virgin mobile jest informacja o pakiecie w UE 4,3 GB. Potwierdziłem info z konsultantem i faktycznie jest internet w UE z tym, że nie ma rozmów bez limitu i smsów (są płatne wg. Stawek danych stref w roamingu).

 11. W niu mobile na kartę , choć tak reklamują – nie ma ważnosci zgromadzonych środków na zawsze – z powodu COWiD nie używalem telefonu ok. 6 miesiecy ,nie odpowiedzalem na SMSa i przepadlo 25zł numer zablokowany Bogdan

 12. T-Mobile TARYFA L:
  Po pierwsze… GB się kumulują (nie przechodzą samoistnie na następny miesiąc)
  Jeśli np. ostatniego dnia doładujemy konto to GB z tego doładowania połączą się z obecnymi wydłużając ich ważność wynikającą z doładowania. np.za 50zł mamy 25GB na 100 dni.
  Po drugie… Jest net video 18 serwisów nie tylko VOD, a normalnej TV na żywo (tvpinfo czy tvpsport czy wppilot)
  pozdrawiam

 13. Kilkanaście lat temu w UK kupiłem telefon oraz kartę pre-paid, którą używałem przez lata. Po prostu doładowuję, środki nie przepadają, dzwonię kiedy chcę – a nie, że muszę, bo cośtam cośtam – i tylko słuchałem horror opowieści od znajomych w Polsce, że : musi tyle-a-tyle wykorzystać, żeby tyle-a-tyle zyskać, albo nie stracić, a minimum jest takie, albo inne, i to się zmienia, albo przepada, lub jak ktoś nie doczyta.. Ja tylko się drapałem w głowę, bo to przechodziło moje pojęcie o prawach ekonomii. Polska jest biedna, więc dlaczego w dzwonienie musi być droższe i tak koszmarnie porabane?
  Fast forward 2022, wciąż nie ma na Polskim rynku zwykłej karty pre-paid, jaką miałem w UK. Kilkunastu operatorów, wolny rynek, a trzeba się trzymać za portfel przy używaniu telefonu jak w Afryce. Jak to jest? Czy Polska to kolonia z trzeciego świata?

 14. Wszyscy “fachowcy” piszą tak mętnie i skomplikowanie, że trochę starszy człowiek, nie siedzący w temacie,po przeczytaniu całości jest głupszy niż był na początku. Bo jak jeden ma to to nie ma tego, jak środki przechodzą to trzeba zasilić miesiącznie itp.
  Nigdzie nie ma jasno podanej listy operatorów którzy mają najtańszą ofertę, bez konieczności co miesięcznego doładowywania konta i możliwości używania tegoż do połączeń wychodzących.
  Po drugie wymieniacie Play odNowaa nie wspominacie że dziady potrącają 3 zł jeśli nie wykona się połączenia w miesiącu. To złodziejstwo i szantaż, bo bo jakim prawem jakaś firma ma mnie okradać z moich środków?
  Sprzedawca polecił mi w/w Play, a ten w jakimś rankingu jest na 13, ostatnim miejscu. Tu z kolei ktoś poleca. Bez sensu te wszystkie rankingi.
  Pytam więc:
  Jaką kartę sim kupić abym miał jak najdłużej ważność konta, bez ciągłego doładowywania, z możliwością przechodzenia nie wykorzystanych środków, najlepiej z jakimś roamingiem ?
  Jest taka firma ?

  1. Autor strony jakaoferta.pl
   Piotrek Kłodawski

   Na razie nie prowadzę rankingu najtańszych ofert na kartę, niemniej może się to niedługo zmienić. Rankingi mają swoją własną metodologię, tj. każdy z twórców sam ocenia, co dla niego jest ważniejsze i oceni wyżej.

   Polecam sprawdzić nju mobile na kartę – tam ważność środków jest nieskończona.

  1. Autor strony jakaoferta.pl
   Piotrek Kłodawski

   Net w UE był faktycznie zaniżony i już poprawiłem. Błąd nie jest bzdurą, tylko błędem. Kto nic nie robi, błędów nie popełnia 🙂

 15. W Orange za 30zł jest 55GB czy ja coś źle rozumiem. W usłudze Bez limitu 30GB, doładowanie daje nam 15GB i za doładowanie przez aplikację 10GB czyli razem 55GB ?

  1. Autor strony jakaoferta.pl
   Piotrek Kłodawski

   Hej! Ze strony Orange:

   “Jak mieć Bez limitu + 45 GB za 30 zł?

   1) Doładuj konto za 30 zł a otrzymasz bonusowe 15 GB.
   2) Włącz usługę Bez limitu online w aplikacji Mój Orange aby otrzymać kolejne 30 GB.”

   1. Hej. Również ze strony Orange .
    Aplikacja Mój Orange.
    Teraz w aplikacji Mój Orange jednym kliknięciem doładujesz swój telefon, a za każde doładowanie zgarniesz bonus 10 GB.

 16. Tmobile L dalej jest najlepsza. Nie zgadzam się z opinią redaktora. heyah nie ma nic do zaoferowania ponad to co ma tmobile L. pozdrawiam

  1. Autor strony jakaoferta.pl
   Piotrek Kłodawski

   Muszę się zgodzić – zostałem wprowadzony w błąd. Ja i pewnie wielu odwiedzających stronę Heyah. Jak się okazuje, większa ilość GB za doładowanie to tak naprawdę promocja tylko do końca stycznia. Operator informuje o tym dopiero na stronie z doładowaniami, a nie w bezpośrednio w ofercie.

   Będę na nich uważał.

 17. Dzięki za ten ranking 🙂
  Mam pytanie o “Miejsce drugie – Plush na kartę – 30 zł”, rozumiem, że tutaj w przeciwieństwie do nr 1, niewykorzystane gigabajty nie przechodzą na kolejny miesiąc/kolejne miesiące?

  1. Autor strony jakaoferta.pl
   Piotrek Kłodawski

   Hej! W T-Mobile przechodzą bonusowe GB, natomiast nie mam informacji, żeby GB w Plushu na kartę przechodziły na kolejny miesiąc.

 18. szukam najtańszego startera tylko do odbierania smsów i odbierania rozmów, żeby konto było ważne jak najdłużej bez konieczności doładowywania

 19. Mam prośbę. Czy ktos mógłby polecić mi sieć, w której niezużyty internet przechodzi na kolejny miesiąc, a do tego jest jakiś pakiet na internet w roamingu UE, do tego jeszcze wszystko na eSIM?
  Obecnie korzytam z Mobile Vikings, ale oni nie mają oferty roamingowej ani eSIM, przez to są dla mnie mega bezużyteczni… będę szalenie wdzięczna 🙂

   1. Autor strony jakaoferta.pl
    Piotrek Kłodawski

    Nie ma, pakiety są oddzielne na net w EU i PL.

    Jeśli E-Sim miałby być do Iphone’a, to raczej nie ma takiej oferty. Na pewno masz we Flexie, tylko tam GB nie przechodzą.

    Możesz podpytać u Orange, czy w zwykłej ofercie na kartę mają E-Sim, ale sądzę, że raczej nie. Pewien nie jestem, stąd polecam kontakt z nimi.

    Flex i Orange na kartę mają pakiety internetowe w Roamingu UE.

  1. Wystarczy że doładujesz konto przed upływem ważności gigabajtów w np. taryfie S i pakiet się zsumuje z nowym. Ja doładowuje za 50 zł i mam wychodzące w ramach doładowania 25GB na 100 dni czyli taka tez jest ważność pakietu. Mając włączony supernet nie zużywasz pakietu na serwisy video, więc tego pakietu 25GB nie wykorzystasz.

   1. Autor strony jakaoferta.pl
    Piotrek Kłodawski

    Hej Witold! Komentarze są sprawdzane. Wystarczy dodać jeden i poczekać aż moderator go zatwierdzi. Same nie pojawią się na stronie.

 20. Te przechodzące GB w T-Mobile bez limitu L to taki trochę naciągany marketing, przechodzi tylko to co jest ekstra za doładowanie czyli 15GB max, z tym że te 15GB za doładowanie także jest w pierwszej kolejności zjadane przed 15GB z oferty Bez Limitu L…

  1. Ja korzystałem z oferty L TMOBILE. Ponieważ vodeonet dvd nie zużywa z pakietu danych, których uzbierałem ponad 120GB, to zmieniłem taryfę na S. I teraz za nolimit płace 20zł + opcjinalnie sobie włączam za 5 zł videonet dvd. czyli w sumie 25zł a nie 30zł jak w L. I teraz raz na jakiś czas nie włączam za 5zł videonet dvd by trochę zużyć tych uzbieranych GB i wtedy za 20zł mam full no limit.
   ps. przy taryfie L te 15GB w ramach oferty nigdy nawet nie ruszyłem to po co dla nich przepłacać. w taryfie S także tego 1GB nie ruszam mając uzbierane dziesiątki GB. Pozdrawiam.

   1. A powiedz czy zdarzyło Ci się połączenie za które zapłaciłeś? Jakaś infolinia czy coś?
    Migracja między S M L nie kasuje GB? Jak to robić najlepiej? Między S a L różnica to tylko supernet video oraz ilość GB? Nie zauważyłeś nic innego?

    1. Witam. W taryfie L czy S połączenia mamy nolimit więc Pytanie 1 nie, Pytanie 2 nie. Różnica (twoje przedostatnie pytanie) między tymi taryfami to taka że w L masz z góry włączone videonet dvd, a w S sam decydujesz czy ją sobie włączysz. i w ramach taryfy L masz 15GB w S – 1GB, gdzie w obu tych GB nie wykorzystasz (przy włączonym videonet) mając uzbierane np. kilkadziesiąt GB z doładowania jak ja, które się kumulują, a które pierw są zużywane.
     Migracja między taryfami nie kasuje skumulowane GB z doładowań gdyż maja inny termin ważności co zobaczysz w aplikacji tmobile. Jak doładujesz za np.50zł to GB są na 100dni i w ramach doładowania zyskasz dodatkowe 25GB, które z jak pisałem wyżej z videonet ich nie wykorzystasz 🙂 Ja doładowuję przedostatniego dnia ich końca. np. teraz po doładowaniu za 50zł GB z doładowań mam ważne do 20 grudnia. Doładuje 19go grudnia za 50 zł i na kolejne 100dni ich termin się wydłuży. (choć oczywiście mogę wcześniej to zależy ile kasy masz na koncie by taryfa np. S się włączyła, to musisz mieś środki na jej włączenie)
     Jak przejść? Proste Wyłączasz taryfę np. L najlepiej dzień przed jej końcem i włączasz np. S . U mnie taryfa L kończyła się 29go, a chciałem rozliczenie mieć 1go i tego dnia włączyłem S.
     ps. mając uzbierane 120GB to np. 2mce nie włączam videonet by mi zeszły bo co z nimi mam robić? video net jest cykliczne, więc jak ją włączysz to sama sie odnawia, a wyłączyć to już musisz sam. trochę długo się rozpisałem, pozdrawiam

  1. Autor strony jakaoferta.pl
   Piotrek Kłodawski

   Działają, ale z ograniczoną prędkością i także na nadajnikach Orange. W tabeli chodzi o nadajnik główny, który działa z odpowiednią jakością. Nie polecam zamawiania Playa żeby korzystać z nadajników Orange czy T-Mobile, bo można się rozczarować.

   1. Nie prawda . Na Orange już nie działa . A warto dodać ze działa z ograniczeniem w TMobile to to jest ważne info jeśli chodzi o zasięg .

    1. Autor strony jakaoferta.pl
     Piotrek Kłodawski

     Nie wiem dlaczego Tobie nie działa Orange. Ostatnio prasa pisała o tym, że roaming krajowy został przedłużony. Rozważę Twój pomysł odnośnie info o dodatkowym zasięgu. Dzięki.

     1. Mam kilka numerów tel. Viking , Play , Redbull i w żadnym nie można zmienić na Orange.A co do 5g w TMobile to tragedia . Testowałem na IPhonie 12 Kraków ,Trójmiasto i net chodzi wolniej od zwykłego LTE Pozdro

     2. Autor strony jakaoferta.pl
      Piotrek Kłodawski

      Może nie na wszystkich nadajnikach mają ten roaming uruchomiony. Dlatego właśnie tak średnio chcę mówić o zasięgu pozostałych sieci..

 21. Witam. Dzisiaj konczy mi sie abonament a od jutra pozostaje w plusie ale musze zarejestrować karte i mam pytanie jak mam przejśc na plush za 30 zł gdzie rozmowy sa za free,internet 30 gb i roaming tez jest w tej ofercie. Prosze o pomoc. Z góry dziekuje.

 22. Szanowni Państwo, czy ktoś mógłby polecić sieć dla 4-5 numerów na kartę? Mam wszystko w plusie, ale ostatnio w zasadzie zlikwidowali 5 doładowanie gratis i tak postanowiłem się z nimi rozstać. Czy dla większej ilości kont jest jakaś dobra oferta na kartę na rynku? Najlepiej by nie trzeba było doładowywać każdego konta osobno tylko jedno główne za całą kwotę dla wszystkich. Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam.

  1. Autor strony jakaoferta.pl
   Piotrek Kłodawski

   Raczej nie ma takiej oferty, w której doładujemy tylko jeden numer i wszystkie od razu dostaną doładowanie. Mogę polecić ofertę rodzinną Orange Flex, gdzie doładowania same zejdą z karty płatniczej i można transferować GB między kontami. Jest promocja 3 miesiące za 3 złote z kodem FLEX3.

   Ewentualnie podobna oferta na zasięgu T-Mobile: Heyah01

   1. Autor strony jakaoferta.pl
    Piotrek Kłodawski

    Tak, otrzymuje się pakiet kwotowy. Jeszcze do niedawna było to normalne doładowanie, a teraz po prostu dodatkowe środki.

 23. Miejsce trzecie – T-Mobile Bez Limitu M – 25 zł – jestem w kontakcie z T-Mobile poprzez messenger i oni twierdzą że niewykorzystane GB w danym miesiącu nie przechodzą na następny, wraz z nowym miesiącem paczka danych odnawia się do pełnej puli, zaś niewykorzystane GB pozostają już niewykorzystane.

  1. Autor strony jakaoferta.pl
   Piotrek Kłodawski

   Cześć!
   Na następny miesiąc przechodzą tylko bonusowe doładowania. Zgodnie z regulaminem na stronie T-Mobie: tutaj.

   “3.3.Jeśli wykonasz kolejne doładowanie przed wykorzystaniem GB dostępnych w ramach Bonusu, spowoduje to:
   3.3.1.zsumowanie GB dostępnych w ramach dotychczasowego Bonusu oraz Bonusu wynikającego z nowego doładowania oraz
   3.3.2.ustawienie daty ważności Bonusu na okres odpowiadający najdłuższej dacie ważności wynikającej z aktywnych Bonusów w ramach tej oferty.”

 24. Witam.Nie wiem jakiego operatora wybrać.Potrzebuje dziecku do zegarka 4g z video rozmowami. Proszę o podpowiedź

 25. Chcę mieć internet do tabletu. Generalnie będzie chodzić na wi-fi a sporadycznie mobilne. Interesuje mnie oferta z niedużą ilością internetu (pewnie 10 GB na miesiąc wystarczyłby a może nawet mniej), tak bym płacił jak najmniej, rzadko (konto było jak najdłużej czynne) i internet był przechodni (jak nie zużyje przechodzi na kolejny miesiąc).
  Jakieś konkretne propozycje ??

  W njumobile jest pakiet 9 GB po 9 zł na 31 dni. Tyle że trzeba pamiętać o tym co 30 dni tak by niewykorzystany internet się kumulował. Jest jakieś tańsze lub wygodniejsze rozwiązanie ?

  1. Taniej to np. starter nju(na kartę), potem prenosimy numer do Plusa (bonus 3 miesiące), potem do Play (bonus na 2 miesiące), potem ewentualnie znów do Plusa itd.
   Może nie jest to zbyt wygodne, ale mieści się w koszcie startera. Wszystko jest ładnie opisane na podstronach niniejszego serwisu.

    1. Zarówno Plus jak i Play po każdym przeniesieniu między nimi pozwalał na aktywację bonusu (na tym samym numerze).

  2. a2 mobile – pakiet internet za 12,90zł
   – do 5GB bez linitu;
   5-10 – limit 3Mb\s;
   10-15 limit 1Mb\s;
   ponad 15Mb lejek 0,5Mb\s

 26. Mam prośbę, zbliżają się wakacje. Może jakieś zestawienie ofert na największą paczkę internetu. Pytam bo jadąc kilka godzin autem np nad morze montuje w aucie przenośny router i ala rodzina może korzystać z internetu. Stąd moje pytanie który starter daje najwięcej internetu na dwa miesiące użytkowania.

  1. Autor strony jakaoferta.pl
   Piotrek Kłodawski

   Sugeruję wziąć sobie Orange Flex w promocji – największy pakiet za złotówkę przez 3 miesiące. Tam jest 100 Gb neta w PL i 9,35 w Roamingu UE, taniej nie będzie, do sierpnia wystarczy 😉

   Przy okazji przypominam o możliwości sortowania tabeli – można sobie posortować przez ilość GB.

   1. Orange Flexa już mam i mam tam dwa numery więc promocja mnie nie obowiązuje. Zastanawiam się nad staretem z Play 200gb po doladowaniu

 27. Ja szukam oferty dla mnie elastyczne w Polsce doladowuje konto kiedy chce wykupuje pakiet i wtedy mam te wszystkie opcje darmowe a jak jestem za granica to chcialabym miec nawet jedynie internet powiedzmy wykupic pakiet na internet natomiast niekoniecznie doladowanie konta z pakietem . Zalezy mi zebym mogla korzystac z whatsapa i na nawigacji . Jest cos takiego ?

 28. Czy taryfę L czy XL w tmobile można włożyć do routera i korzystać na innych urządzeniach przez WiFi, tj. super videonet bez utraty danych czyli oglądając YouTube.

  1. Jak na razie drugi miesiąc we Flex 25 i w pełni zadowolony. Przerobiłem T-Mobile na kartę, Heyah 01, Orange na kartę, Plus gsm na kartę, virgin i z żadną z tychże sieci nie miałem powodów do zadowolenia, co tu dużo pisać, ciągle problemy jak nie z kretyńsko skonfigurowana ofertą w plusie, wyciekiem dawnych we Virgin, po skandaliczne rozwiązania kunsztu informatycznego aplikacji T-Mobile.
   Uważam że warto spróbować Flex.

 29. Z tymi przechodzącymi gigabajtami w t-mobile to nie do końca tak jest. Jeśli doładuje ostatniego dnia ważności pakietu to i w Red Bull MOBILE mi się sumują pakiet i wydłuża się jego ważność. To jaka to nowość?
  W domyśle dla mnie oczywiste że gigabajty się sumują na czas taki jaki jest czas połączeń wychodzących. Okazuje się że to to co dla mnie jest oczywiste niekoniecznie dla operatora

 30. Dzięki Piotrku za świetnie zestawienie najlepszych ofert!
  Dziwi mnie trochę podejście Plusa, że jako jedyna sieć z wielkiej 4 nie ofertuje darmowego roamingu w UE. Aczkolwiek mam wrażenie, że jakis czas temu oferowali w pakietach no-limit za 25/30 zł podobne ilości GB w roamingu, co Play, T-Mob oraz Orange. Czy coś się zmieniło? Teraz to wygląda, jakby sobie strzelili w kolano taką polityką 🙂

  Planuję wybrać dogodną ofertę dla siebie – mieszkam zagranicą, ale jestem w Polsce średnio raz na kwartał, na 2-3 tygodnie. Normalnie korzystałbym z jakiejś taniej oferty tylko na polskim rynku, ale czasem musze korzystać z roamingu i wykonywać sporo telefonów z UE do Polski, więc opcje roamingowe byłby jak najbardziej mile widziane. Jaka oferta byłaby najlepsza, by konto zachowywało ważność na caly rok bez płacenia 20 zł za taką wygodę (jak w T-Mob), plus mógłbym dość swobodnie korzystać opcji roamingu w UE, tyle że w dośc nieregularny sposób? Dziękuję za wszelkie pomysły 🙂
  Pozdrawiam!

  1. Autor strony jakaoferta.pl
   Piotrek Kłodawski

   Cześć! Przejrzałem regulaminy jeszcze raz i skontaktowałem się z Plushem / Plusem i okazuje się, że przy pakiecie za 30zł jest możliwość roamingu :). Zaktualizuję informacje jak najszybciej. Co do Twojego pytania, to niestety roaming na zasadach “jak w domu” (Roam Like at Home – RLAH) jest wtedy, gdy przebywasz w Polsce więcej niż za granicą. Operatorzy zwracają na to uwagę i zapisują to w regulaminach, najczęściej nazywa się “Polityką uczciwego korzystania”. Możesz spotkać takie zapisy jak ten (czyli kiedy operator zacznie naliczać standardowe opłaty):
   “W okresie czterech miesięcy częściej logujesz się i używasz telefonu w roamingu UE niż w Polsce; Korzystasz kolejno z wielu kart SIM w ramach roamingu UE; Karty SIM są przedmiotem zorganizowanej odsprzedaży na rzecz osób niezamieszkujących na terenie Polski. Źródło: Orange.

   1. Dziękuję bardzo za odpowiedź. Czy w przypadku abonamentu działa to tak samo, czy operatorzy są wtedy bardziej wyluzowani?

 31. Przydałaby się informacja, w których ofertach są połączenia oczekujące. W plush na kartę tego nie mam i chcę się gdzieś przenieść w związku z tym. Najbliżej mi do Heyah_01, bo jest najtaniej, ale nie wiem czy mają połączenia oczekujące.

  1. Autor strony jakaoferta.pl
   Piotrek Kłodawski

   Dzięki za sugestię. Staram się to umieszczać przy recenzjach sieci. W rankingu nie mam na to miejsca. Na pewno są one we Flexie, natomiast ze ma w Orange kartę. W Heyah 01 ponoć są 🙂

 32. To miejsce 1 T-mobile jest błąd. To nie jest 40GB tylko 20 GB, W PAKIECIE JEST 20GB . 40 GB JEST RAZEM Z BONUSEM ZA DOŁADOWANIE…

  1. Autor strony jakaoferta.pl
   Piotrek Kłodawski

   To nie jest błąd. Wszystkie oferty są prezentowane z bonusem. Obecnie takie bonusy stosuje większość operatorów i są to stałe promocje. Jeśli chce się załapać na bonus, trzba najpierw zmienić taryfę, a później doładować.

   Natomiast niedługo będą korekty do rankingu ze względu na zmianę punktacji za socjale.

 33. Czy w innych sieciach, poza nju mobile, nie ma konieczności doładowywania co miesiąc pełnej kwoty przy posiadaniu na koncie niewykorzystanych środków w przypadku korzystania sporadycznego?

 34. Czy to jest porównanie z roku 2015? Bo 10gb obecnie (2021) to kpina, od 2015 roku korzystam z pre paid i za 50 zł. Doładowania biorę pakiet 49zl./100gb Na 30 dni a jako bonus dostaje 20gb na 60 dni, więc czasami doładowania robię co 25 dni a czasami co120 dni, średnia nie przekracza 100gb na 30 dni za 25zl. Kod *111*793*(zgadnijcie co)#, operatora też sobie poszukajcie.

  1. Autor strony jakaoferta.pl
   Piotrek Kłodawski

   Antyweb niedawno robił u siebie ankietę i wyszło, że jakieś 50% użytkowników swobodnie radzi sobie z 10GB. Ja się zgadzam z tymi danymi i w związku z tym ranking obejmuje oferty od 10 GB w górę.

 35. jeżeli chodzi o ofertę na kartę, dzisiaj ją aktywowałem i na 15 gb free internetu otrzymujemy 11,5 gb w PL i 3,5 gb w UE.

 36. Chciałam poprosić o radę. Potrzebuję numeru na kartę , którą będę aktywnie korzystać max 2 miesiące. Pozostałą część roku tylko do sms, rzadkich rozmów. Możliwość doładowania przez internet. Co jest w tym przypadku dla mnie najlepszą opcją ?

  1. Autor strony jakaoferta.pl
   Piotrek Kłodawski

   Tanio wyjdzie sieć W Rodzinie za 30 zl/60 dni. Ma 2 lata ważności konta. Można też rozważyć Play OdNowa – przy braku aktywności pobierają 3 złote z konta na miesiąc.

   1. Play, rok ważności po doładowaniu 50zl, za 49zl pakiet 100 GB, i złotówka na sms’y, dodatkowo 20 GB na 60 dni za za doładowanie… *111*793*1#

 37. A jak wygląda opcja Orange free w porównaniu do Orange Flex. Czy w Orange free GB przechodzą na następny miesiąc. Będę wdzięczny za pomoc i jakieś małe porównanie Orange free z Orange Flex. Co korzystniej wybrać.

  1. Autor strony jakaoferta.pl
   Piotrek Kłodawski

   W Orange Free przechodzą tylko doladowania bonusowe. Możesz sprawdzić regulamin tutaj, tam są wypisane wszystkie bonusy: Regulamin.

   Cenowo kształtuje się podobnie. Ja jestem w Orange na Kartę, bo zebrałem kiedyś ponad terabajt dodatkowego internetu i on cały czas mi się kumuluje – tak było kiedyś w ich taryfach.

   Orange Flex jest fajny ze względu na dużo różnych bonusów i zniżek. Sieci społecznościowe nie zjadają transferu. Wada jest taka, że numer jest ważny tylko te 30 dni wartości pakietu.

   1. Z tego co widzę to Orange free na kartę nie kształtuje się podobnie.
    Za 15 zł są rozmowy, SMSy i MMSy bez limitu do wszystkich sieci i 15 GB
    + GB z bonusu za doładowanie.

    Za 30 zł są rozmowy, SMSy i MMSy bez limitu do wszystkich siecii 30 GB
    +GB z bonusu za doładowanie.

    Czyli jak zasilimy konto za 30 zł
    To razem będzie 45 GB
    (Niewykorzystane GB z bonusu za doładowanie sumują się bez ograniczeń)

    1. Autor strony jakaoferta.pl
     Piotrek Kłodawski

     Hej! Pakiet za 15 złotych możesz uruchomić tylko 1 raz na próbę. Pakiet za 30 złotych to 15 GB (z pakietu) + 15 GB (z doładowania), a więc 30. Tak wynika z informacji na stronie Orange.

 38. W lycamobile jest pakiet za dwadzieścia złotych i są nie limitowane SMS i rozmowy. Teraz jest promocja dla nowych klientów. Za dwie dyszki jest 60GB tylko jest pewien haczyk doładowania karty i wykupienie internetu musi odbywać się po przez autoodnawianie. To jest warunek promocji. Ja osobiście korzystam z tej sieci już dłuższy czas i nie narzekam.

  1. Autor strony jakaoferta.pl
   Piotrek Kłodawski

   Miałem kilka podejść do tej sieci na stronie a nawet chciałem robić ich recenzję. Sposób prezentacji oferty oraz bardzo kiepskie opinie w sieci odnoście Lycamobile sprawiają, że nie mam ochoty spędzać mnóstwa czasu na zrozumienie, co oni właściwie oferują. Mam wątpliwości, czy uda mi się poprawnie przedstawić ich propozycje. Myślę, że odwiedzający niewiele tracą na obecności tego operatora u mnie.

  2. Używam Lyka od 2 miesięcy i po wyczerpaniu środków chcę stąd uciekać. Może maja najtaniej ale internet ciągle zamula przełączając się na 3G. Nawet w telefonie nie chce otwierać stron. I tak codziennie po kilka razy są przerwy na kilka minut. Próbowałem w różnych miejscach i jest to samo. Odradzam,.

 39. Ja doładowałem, wpisałem kod na darmowe 3 miesiące w Plush i kod rok ważności konta, i wszystko działa. Wiec nie wiem w czym problem. Załadowałem tylko za 5 zł a dzwonić przez 3 miechy mogę bez limitu, plus 15 GB co miesiąc. Jedyna wada tej usługi jest brak wifi calling.

 40. Plusz na kartę, którym się pan tak zachwyca, co to ma mieć 3 miesiące za darmo, to za darmo wcale nie jest. W rzeczywistości płaci pan na każdy miesiąc i grosza nie ma pan za free nawet. To koszmarnie droga oferta, gdyż kasują jeszcze za ważność konta. Pół roku tej promocji/oferty kosztowało mnie chyba 232 zł. I to wcale nie były jakieś ekstra połączenia czy nie wiadomo jaki Internet, ot zwykłe korzystanie na co dzień. Jeśli pan nie wierzy, to proszę skorzystać z tej pseudo oferty.

  1. Autor strony jakaoferta.pl

   Z tego co się orientuję, ofertę trzeba uruchomić kodem, który jest na stronie Plusha. Wtedy 3 miesiące za darmo powinny się aktywować. Czy wpisał Pan kod?
   Jeśli Plush naliczył zbyt duże opłaty, trzeba reklamować.
   Z kolei w ofercie na kartę musiał Pan najpierw doładować konto na kwotę ponad 200 złotych, żeby te pieniądze Panu pobrano. Jeśli nie włączył Pan pakietu, prawdopodobnie naliczało opłaty z cennika.

   Proszę zajrzeć tutaj, są podane kody oraz zasady uzyskania bonusu za przeniesienie numeru: https://www.plushbezlimitu.pl/na-karte

   1. To jest tak, że trzeba płacić co miesiąc plus ekstra za ważność konta, natomiast przez trzy pierwsze miesiące nie pobierają tych pieniędzy, ale też nic nie mogę z nimi zrobić, nie pobiorą ich kiedy przychodzi płatność, mogę jedynie wykorzystać na przykład na Internet (nie ma takiej potrzeby) lub SMS-y premium. Chyba jeszcze na rozmowy zagraniczne (też nie ma potrzeby) Tak więc nie ma dla mnie znaczenia, że nie pobiorą, dla mnie one są nie do wykorzystania. Oczywiście przy przejściu od innego operatora nikt w punkcie nie wyjaśni co i jak choć dobrze wiedzą, że to jest lipa, bo byłem później z awanturką. Nie klikałem sam kodów, poszedłem z żoną, powiedziałem że chcemy przejść i tyle, a skończyło się jak opisałem. Dzwoniłem też na infolinię i tak na okrętkę na silnym fqurwie człowiek dowiaduje się, że jest rolowany.
    To ładnie wygląda tylko na plakacie. Pozdrawiam.

     1. Autor strony jakaoferta.pl

      Dzięki za informacje. Zdaje się, że do tej oferty trzeba trochę pokombinować i dodatkowo włączyć jeszcze za 5 złotych rok ważności konta – żeby nie trzeba było doładowywać w celu przedłużenia ważności.

      Zgodzę się, ze jest to nieuczciwe podejście. Za darmo powinno być za darmo i kropka, bez żadnych kombinacji ze strony klienta.

    1. Używałem tej promocji z 10 razy i nie ma z nią żadnych tego typu problemow.
     Kolejność działań jest taka:
     1. przenosisz numer
     2. włączasz promocję kodem gdy już jest aktywny
     3.karta jest ważna kilkanaście dni i działa bez opłat
     4. włączasz rok ważności konta
     5. doładowujesz za 5 zł, dzięki czemu konto będzie ważne rok (więc promocja na 3 miesiące będzie tyle działać, potem robisz co chcesz, nie musisz robić nic)

     Czyli faktyczny koszt to 5 zł, a oszczędność 85 zł.

     1. Jeśli ktoś chce skorzystać tylko z tych 3 promocyjnych miesięcy to zaraz po przeniesieniu numeru aktywacja kodem i nic więcej nie trzeba doładowywać.

     2. Numer przenoszony aktywowany niezwłocznie pozwolił na wykorzystanie pelnych trzech miesięcy (lub 90 dni) promocji bez jakichkolwiek doładowań.
      Ponieważ przenosiłem jednocześnie więcej numerów (na zapas przy jednej wizycie w salonie) pozostałe numery, choć były aktywowane później to załapały wygaszenie promocji w tym samym czasie co karta używana niezwłocznie i wówczas ratunkiem było doładowanie konta za 5 zł wg procedury Cav (przy okazji dzięki dla Cav za rzeczowy opis czynności).
      Niebawem sprawdzę to jeszcze z innym przenoszonym numerem, który ma trafić do Plusa 1 kwietnia.

  2. Z Plushem jest o tyle denerwujące, że trzeba włączać nie wiadomo ile funkcji, pakietów itp. Robiłem co obsługa kazała, w końcu się udało, ale nie za darmo. Straciłem dużo czasu i nerwów. Nie polecam.

 41. Witam. Jeden z najlepszych rankingów jakie miałam okazję przeglądać.
  Duży plus ➕ za podzielenie ofert pre-paid na tych z roamingiem i bez niego.

  1. Autor strony jakaoferta.pl

   Hej!

   “W Rodzinie” ma 10GB na 60 dni, czyli efektywnie 5GB na miesiąc. Wychodzi 15 zł/miesiąc. Spróbuję to jakoś zmieścić do rankingu.

   Natomiast “W naszej rodzinie” to pakiet z 4GB, więc już się nie załapie. Chyba, że czegoś nie rozumiem z ich strony – oferta jest bardzo kiepsko zaprezentowana.

   1. “W naszej rodzinie” to bardzo kiepska oferta, zapewne nie modernizowana od dawna. Polecana tym co za darmo chcą dzwonić do Radio Maryja a poza tym niewiele dzwonią i korzystają z internetu. Nie kieruję się uprzedzeniami ale naprawdę szkoda czasu dopóki nie zmienią oferty.

    1. Autor strony jakaoferta.pl
     Piotrek Kłodawski

     “W rodzinie” to nie sieć z Torunia, choć ma podobną nazwę. Toruńskiej nie ma w zestawieniu, bo oferta jest zbyt kiepska.

    2. Mam pytanie związane z kilkoma ofertami.

     Czy jeśli kupię starter t-mobile i doładuję konto za 30 zł, a następnie aktywuję pakiet za który dostanę 100gb internetu to czy rzeczywiście ten internet 100 GB będzie na 365 dni?
     Czy to oznacza że ważność konta będzie wynosiła rok?

     No i czy po doładowaniu kwotą 5 zł, za które przyznają mi 2 GB internetu ważnego 5 dni. Czy te dni za doładowanie kwotą 5 zł zostaną dopisane do ważności internetu 365 dni? Czy normalnie po pięciu dniach 2 GB zniknie?

     Czy przenosząc numer do Orange na kartę i dostając w prezencie 2 GB oraz ważne konto na rok mógłbym korzystając z promocji 300 GB uzbierać powiedzmy 60 GB z ważnością 360 dni?

   2. Nie polecam tej strony. Niby porównywarka, a nie autor przedstawia najkorzystniejszych ofert, tylko takie, które są dla niego korzystne (daje swoje kody, na których sam zyskuje)

Przewiń do góry