Reklama
banner sieci lajt mobile

Granie na czekanie to usługa, dzięki której ustawisz swój ulubiony dźwięk jako sygnał oczekiwania na połączenie. Wszyscy bardziej znani operatorzy w Polsce oferują podobne rozwiązanie.

W Orange nazywa się ona Halo Granie, a w Plusie – Czasoumilacz.  Opcja pozwala na tworzenie list własnych piosenek, które samemu prześlesz. Wybierzesz także utwory z szerokiego katalogu dostępnych kawałków.

Zamienisz tym samym nudny dźwięk czekania w przyjemną melodyjkę. Będą odsłuchiwać ją te osoby, które wykręcą Twój numer. Wskazuję Ci, jak włączyć i w razie konieczności wyłączyć taką funkcjonalność w T-Mobile Polska.

T-Mobile Granie na czekanie – ile kosztuje?

Tę dodatkową opcję może włączyć każdy, kto korzysta z usług różowej sieci. Dostępna jest więc dla użytkowników na abonament oraz na kartę.

Reklama

Jako abonent tej sieci możesz zarządzać nią za z pomocą specjalnej apki. Dostępna jest zarówno dla użytkowników obu systemów operacyjnych. Aplikację dla klientów T-Mobile pobierzesz w tym (Android) , lub tym (Apple) miejscu. Jeśli wolisz sprawdzić katalog utworów w przeglądarce, to zrobisz to korzystając ze strony T-Mobile.

Łatwiej jednak będzie zarządzać taką funkcją z poziomu telefonu. Możesz bowiem w prosty sposób dodawać melodie i wskazywać, które konkretnie kontakty będą odsłuchiwać takich piosenek. Ile za to zapłacisz? Masz dwie możliwości:

  1. Granie na czekanie bez limitu. Opcja kosztuje 4,99 złotych miesięcznie – jest dostępna formie abonamentu. Płacisz raz na miesiąc i wybierasz dowolne utwory. Za darmo i bez żadnych ograniczeń.
  2. Granie tylko jednej piosenki. Każda z nich kosztuje 2 złote. Do tej ceny należy dopłacić również abonament za serwis 2,50 zł. Płacić trzeba co miesiąc. W zasadzie więc nie jest to zbyt opłacalny wybór, jeśli chcesz częściej zmieniać kawałki.
granie na czekanie w T-Mobile czasoumilacz
Lista utworów w programie

Chcę ustawić muzykę jako sygnał. Jak ją aktywować?

Nielimitowane Granie włączysz wysyłając SMS z kodem melodii pod numer 444. Jeśli chcesz postawić na standardową, tańszą opcję, to wyślij go pod nr 333.

Znacznie wygodniej aktywacja będzie przebiegać z poziomu aplikacji. Wystarczy ją pobrać, zainstalować i przeglądać utwory. Kiedy nas coś zainteresuje, to klikamy przycisk USTAW.

Reklama

Dzięki Graniu zaskoczysz swoich znajomych bardziej lub mniej znanym przebojem. Wybrany przez Ciebie dźwięk bądź utwór zagra podczas dzwonienia na Twój numer. 

serwis internetowy granie
Wybór utworu na stronie internetowej

Wyłączenie usługi w T-Mobile. Jak to zrobić SMSem lub aplikacją?

Chcesz zrezygnować z Grania? Dezaktywacji dokonasz, jeśli:

  • wyślesz SMS o treści NIE pod numer 80333 (w standardowej opcji).
  • napiszesz wiadomość NIE i prześlesz na nr 80444 (przy nielimitowanym Graniu).
  • wejdziesz na stronę WWW lub skorzystasz z aplikacji (w każdym przypadku).

O autorze

2 komentarzy do “Granie na czekanie w T-Mobile. Jak włączyć i wyłączyć usługę?”

  1. T-mobile
    miałem taryfę FREE a tam granie na czekanie “rozmowa kontrolowana”
    przeszedłem na taryfę GO! i nie wiem jak uruchomić granie na czekanie to samo

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top