Reklama
banner sieci lajt mobile

Oferta MixPlus była dobrym rozwiązaniem dla osób, które chciały doładowywać konto co miesiąc i mieć możliwość dokupić do tego telefon komórkowy. Operator zdecydował się jednak zamknąć Mixa dla nowych użytkowników. Jeśli chcesz pozostać z Plusem, możesz zamiast tego wybrać abonament i otrzymać trzy miesiące za darmo.

Aby to zrobić, musisz wiedzieć ile jeszcze doładowań zostało Ci do końca kontraktu. Zastanawiasz się, jak to sprawdzić? Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Operator umożliwia kilka łatwych sposobów na sprawdzenie reszty wydatków. Klienci mogą to zrobić odpłatnie i za darmo. Spośród wszystkich zaprezentowanych metod na pewno znajdziesz dla siebie odpowiedną i najbardziej wygodną opcję na to, by kontrolować swoje doładowania.

Bezpłatne sposoby sprawdzenia ilości doładowań w Plusie

Nie musisz płacić, żeby zobaczyć, ile zostało doładowań w Mix Plusie. Da się to zrobić zupełnie za darmo, korzystając z podanych poniżej rozwiązań:

  1. Sprawdź na umowie. Kartę musisz doładowywać co miesiąc, więc łatwo policzyć, ile razy już to zrobiłeś. Wystarczy odjąć tę liczbę od ilości zasileń w umowie.
  2. W aplikacji iPlus. Po prostu pobierz ją z Google Play lub AppStore, zarejestruj się i zaloguj.
  3. W punkcie sieci Plus – zapytaj pracownika o pozostałe doładowania. Tam szybko otrzymasz informacje o ilości zasileń.

Płatne sposoby sprawdzenia liczby doładowań w Mix Plus

Aby sprawdzić liczbę doładowań do końca umowy, możesz skorzystać też z podanych poniżej instrukcji. Mogą one wiązać się z opłatami.

Reklama

  1. Wyślij SMSa o treści PZ na numer 2585. Koszt takiego smsa to 0,29 zł za każdą wysłaną wiadomość.
  2. Zadzwoń pod numer 2601 i postępuj zgodnie ze wskazówkami automatycznej sekretarki. Otrzymasz wtedy informację o pozostałych zasileniach. Cena takiego połączenia jest zgodna z Twoją taryfą.
  3. Możesz też zadzwonić na infolinię pod numer 601102601. Tam konsultant również udzieli Ci odpowiedzi o wykonanych doładowaniach. Koszt jest zgodny z taryfą operatora.

Mam nadzieję, że opisane powyżej metody rozwiązały Twój problem! Usługa Mix była całkiem ciekawa. Szkoda, że firma zdecydowała się z niej zrezygnować. Jeśli rozmyślasz, na co ją zmienić, skorzystaj z rankingów na naszej stronie. Dobra taryfa wcale nie musi dużo kosztować, żeby zaoferować dostęp do najnowszych technologii sieci komórkowych.

Zobacz też:

O autorze

2 komentarzy do “Plus – jak sprawdzić, ile zostało doładowań w Mix? Ilość zasileń do końca umowy”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top