Reklama
banner sieci lajt mobile

Korzystasz z oferty telefonii komórkowej Heyah? Możesz sprawdzić stan swojego konta wybierając jeden z dwóch podstawowych sposobów. Pierwszą opcją jest wpisanie krótkiego i bezpłatnego kodu USSD. Druga możliwość polega na wejściu do aplikacji mobilnej. Poniżej wskazuję Ci, jak zobaczyć obecne saldo środków w taryfie na kartę i subskrypcji Heyah 01.

Szybkie sprawdzenie salda w sieci Heyah – kod

Operator Heyah udostępnił swoim klientom szereg ekspresowych kodów. Ułatwiają one aktywację pakietów, a także pozwalają doładować konto użytkownika. Wpisując *108# uruchomisz kod, dzięki któremu na ekranie wyświetli się aktualne saldo. Pamiętaj, aby numer zatwierdzić zieloną słuchawką.

Z takiej opcji skorzysta zarówno posiadacz subskrypcji Heyah 01, jak i usługi Heyah na kartę. Weryfikacja wartości dostępnych środków nie wymaga ponoszenia żadnych opłat.

Możesz też zapisać ten numer w kontaktach, żeby mieć do niego szybki dostęp.

Reklama

Moja Heyah – sprawdzanie stanu konta poprzez aplikację

Stan środków na koncie wyświetla się tuż po wejściu do aplikacji Moja Heyah. Pobierz ją ze sklepu Google Play lub AppStore, jeśli korzystasz z urządzenia z systemem iOS. Jak zerknąć na bieżące saldo? Przede wszystkim:

  • Upewnij się, że jesteś online – masz aktywne połączenie z Internetem;
  • Włącz aplikację Moja Heyah;
  • Zaloguj się swoim numerem telefonu;
  • Sprawdź w głównym panelu interesujące Cię dane.

Korzystasz z dodatkowych pakietów internetowych? Wszystkie szczegóły oraz termin ważności również znajdują się w Moja Heyah. W aplikacji wyświetli się także stan Twoich rachunków i zbliżających się płatności. Program umożliwia również zarządzanie nimi czy wyłączanie poszczególnych ustawień Twojego numeru.

Oczywiście w Heyah sprawdzisz stan konta dzwoniąc do obsługi operatora (*2222), jednak to może zająć dużo więcej czasu niż przedstawione wyżej sposoby.

O autorze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top