Reklama
Reklama lajt mobile

Nie wiesz, ile zostało ci środków na koncie w T-Mobile? Skorzystaj z darmowej usługi weryfikacji jego stanu. Jako użytkownik magentowej sieci masz na to kilka sposobów. Poniżej pokazuję Ci, jak ekspresowo sprawdzić stan konta w ofercie na kartę lub abonament. Wyróżniam trzy najlepsze metody.

Sprawdzenie za pomocą kodu

Stan konta możesz bezpłatnie kontrolować w każdym momencie. Wystarczy, że wpiszesz *101# i zatwierdzisz, dotykając symbol zielonej słuchawki. Nastąpi aktywacja kodu. Po chwili na ekranie smartfona wyświetli się aktualne saldo.

Chcesz, aby operator przypominał Ci systematycznie o ważności i środkach na koncie? Możesz włączyć usługę “SMS cykliczny”. Najprościej dokonać tego wklepując kod *100*45#. Dzięki temu nie zapomnisz doładować swój telefon w T-Mobile w odpowiednim czasie. Operator co dwa tygodnie wyśle Ci odpowiednie podsumowanie.

Jednak łatwiej i szybciej sprawdzisz saldo konta bezpośrednio w aplikacji mobilnej operatora.

Reklama

T-Mobile na kartę i abonament – wartość środków w aplikacji

Kolejnym sposobem jest wejście do aplikacji Mój T-Mobile. Zobaczysz tam informacje o aktualnym ilości bieżących środków. Odnajdziesz dane liczbie darmowych SMS-ów i MMSów. Sprawdzisz także, ile pozostało jeszcze pakietu internetowego, jaka jest data jego wygaśnięcia oraz ważność konta. Jak sprawdzić stan konta T-Mobile w aplikacji?

  • Pobierz ze sklepu z aplikacjami program “Mój T-Mobile”
  • Uruchom go, klikając logo na ekranie smartfona;
  • Zaloguj się na swoje konto, używając loginu i hasła;
  • Zobaczysz swój stan konta w sieci T-Mobile;
  • Przejdź do sekcji określonej jako “Lista połączeń”;
  • Szczegóły zużycia pakietów odnajdziesz w opcji Wykorzystanie limitów.

Ile zostało mi minut, pakietów internetowych i SMS-ów w T-Mobile? Pozostałe sposoby

Nie chcesz korzystać z aplikacji? Wartość pozostałych funduszy sprawdzisz również innymi sposobami. Możesz tego dokonać przez zwykłą przeglądarkę internetową. Wystarczy wejść na stronę https://nowymoj.t-mobile.pl i zalogować się na własne konto. Chcesz sprawdzić stan swojego konta bez używania Internetu? Możesz zadzwonić pod numer 602900000.

Ewentualnie po prostu odwiedź salon i zapytaj. Konsultant wskaże Ci datę ważności oraz ilość zgromadzonych środków.

O autorze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top