Reklama
banner sieci lajt mobile

Nie wiesz, ile zostało ci środków na koncie w T-Mobile? Jeśli szukasz poradnika pokazującego łatwe sposoby na sprawdzanie stanu konta, to jesteś w dobrym miejscu. Jako użytkownik magentowej sieci masz na to kilka prostych i sprawdzonych sposobów. Poniżej pokazuję Ci, jak ekspresowo sprawdzić stan środków w ofercie na kartę. Wyróżniam cztery najlepsze metody.

Ostatnia aktualizacja: 27 lutego 2024

T-Mobile na kartę: sposoby na informacje o stanie konta

Sprawdzenie za pomocą kodu

Saldo możesz bezpłatnie kontrolować w każdym momencie z wykorzystaniem prostego kodu USSD. Wystarczy, że wejdziesz w aplikację “Telefon” i wpiszesz *101# i zatwierdzisz, dotykając symbol zielonej słuchawki. Dokładnie w taki sam sposób, w jaki byś dzwonił. Nastąpi aktywacja kodu, a po chwili na ekranie smartfona wyświetli się aktualna wartość w złotówkach.

Automatyczne powiadomienia o stanie konta

Chcesz, aby operator przypominał Ci systematycznie o ważności i środkach na koncie? Istnieje bezpłatna usługa, dzięki której co 2 tygodnie dostaniesz SMS od T-Mobile informujący o wartości środków na koncie, dacie jego ważności, ilości minut i SMSów itp. 

Reklama

Nazywa się “SMS cykliczny” i najprościej ją uruchomić wpisując kod *100*45# i dzwoniąc. Dzięki temu nie zapomnisz doładować swój telefon w T-Mobile w odpowiednim czasie. 

Tutaj możesz sprawdzić warunki oferty.

Przejdźmy teraz do drugiego sposobu.

Przez telefon

Szybką, automatyczną informację otrzymasz dzwoniąc pod bezpłatny numer *9898

Reklama

Poprzez serwis internetowy operatora

Większość sieci oferuje dostęp do zarządzania kontem online z poziomu przeglądarki internetowej i tak jest też w tym wypadku. Wystarczy, że zalogujesz się na tej stronie.

Nie musisz specjalnie się rejestrować – wykorzystaj po prostu swój numer telefonu. Przyjdzie na niego SMS potwierdzający, który użyjesz do uzyskania dostępu. Swój stan konta zobaczysz od razu.

Zrzut ekranu z serwisu online w sieci T-Mobile, który pokazuje stan konta dla danego numeru na kartę

W aplikacji Mój T-Mobile

Kolejnym sposobem jest skorzystanie z programu Mój T-Mobile, dostępnego dla telefonów z androidem oraz iOS. Zobaczysz w niej informacje o aktualnej ilości środków, ale też dużo, dużo więcej rzeczy, np. odnajdziesz dane o liczbie darmowych SMS-ów i MMSów.

Sprawdzisz także, ile pozostało Ci jeszcze pakietu internetowego, jaka jest data jego wygaśnięcia oraz ważność konta. Dodatkowo możesz w łatwy sposób doładować konto. 

Reklama

TIP: Aby pobrać aplikację Mój T-Mobile, skorzystaj z poniższych linków prowadzących do sklepu Google Play oraz App Store:

Ściągnij wersję dla androida
Ściągnij wersję dla telefonów Apple

No to teraz instrukcja dotycząca tego, jak sprawdzić stan konta T-Mobile w aplikacji?

  1. Uruchom program, klikając logo na ekranie smartfona;
  2. Zaloguj się na swoje konto, używając loginu i hasła albo numeru telefonu;
  3. Zobaczysz ilość swoich środków;
  4. Na liście numerów naciśnij ten, którego używasz (w aplikacji możesz ich mieć podpiętych wiele);
  5. Pojawi się ekran z kompletnymi informacjami;

Podsumowanie

Mam nadzieję, że powyższe sposoby pomogły Ci poradzić sobie z tą sprawą. Jeśli chciałbyś coś dodać, daj znać w komentarzach!

O autorze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top