Reklama
banner sieci lajt mobile

Nikt nie lubi płacenia rachunków, nawet jeśli comiesięczny koszt telefonu na kartę jest raczej niewielki. A jednak raz na jakiś czas trzeba kupić i aktywować doładowanie, by móc dalej korzystać z usług sieci komórkowej. Tylko jak to zrobić? Wyjaśniamy, jak uzupełnić konto w T-Mobile – swoje lub innej osoby. Opisaliśmy wszystkie sposoby na doładowanie oraz bonusy, które możesz otrzymać za zakup doładowania.

Jak doładować konto w T-Mobile przez Internet?

“Różowy” operator komórkowy oferuje aż trzy wygodne sposoby doładowania konta online. Możesz to zrobić przez stronę internetową, serwis transakcyjny w banku oraz z poziomu nowoczesnej aplikacji mobilnej. Sprawdź, jak działa każda z tych metod!

Uzupełnienie salda przez stronę operatora

Sieć przygotowała prostą i przejrzystą stronę internetową, na której w prosty sposób możesz kupić doładowanie. Wystarczy, że wejdziesz na: https://www.doladowania.t-mobile.pl/. Wyświetli Ci się krótki, trzyczęściowy formularz. Wypełnij go, wpisując adres e-mail oraz numer telefonu, który zostanie doładowany. Wybierz kwotę, a następnie potwierdź i opłać zamówienie. To tyle! Środki zostaną dodane w ciągu kilku minut od zakończenia transakcji. Potwierdzenie doładowania przyjdzie na podany adres e-mail.

Doładowanie karty przez Internet w T-Mobile

Doładowanie przez aplikację Mój T-Mobile

Konto możesz uzupełnić bezpośrednio z aplikacji Mój T-Mobile. Wejdź w zakładkę “Moja karta”, a następnie wybierz opcję “Doładowania”. Pojawi się kilka przykładowych kwot doładowania – możesz wybrać jedną z nich lub wpisać własną wartość. Następnie opłać zamówienie za pomocą karty płatniczej.

Możesz ją dodać do aplikacji na stałe, co ułatwi przyszłe płatności i pozwoli Ci włączyć wygodną usługę doładowania cyklicznego. Dzięki niej operator co miesiąc automatycznie zasili twoje konto. Klienci korzystający z doładowań cyklicznych dostaną dodatkowe GB transferu. Wysokość bonusu zależy od kwoty doładowania – może wynieść od 2 GB do aż 100 GB.

Zasilenie przez bankowość elektroniczną

Klienci T-Mobile oraz innych sieci komórkowych mogą uzupełnić konto bezpośrednio z poziomu bankowości elektronicznej. Zaloguj się do serwisu transakcyjnego i wybierz opcję doładowania telefonu. W zależności od banku znajdziesz ją w różnych miejscach – zazwyczaj jest tam, skąd wysyłasz przelewy.

Wpisz numer telefonu i kwotę doładowania, a następnie autoryzuj przelew przez SMS lub powiadomienie w aplikacji banku. Po kilku minutach twoje konto powinno zostać uzupełnione o wybraną sumę. Płatności obsługuje Blue Media. Usługa obejmuje niektóre banki. Oto one:

 • mBank
 • Millennium Bank
 • Credit Agricole
 • Alior Bank
 • BNP Paribas
 • ING Bank Śląski
 • Pekao
 • Alior Bank
 • Bank Ochrony Środowiska
 • VeloBank (dawny Getin Bank)
 • Bank Pocztowy
 • banki spółdzielcze, w tym Spółdzielcza Grupa Bankowa

Jak doładować konto T-Mobile z paragonu?

Jeśli wolisz uzupełnić konto w punkcie stacjonarnym, to najprostszym sposobem będzie skorzystanie z paragonu z kodem doładowującym. Kupisz go niemal wszędzie – na stacjach benzynowych, w kioskach, supermarketach i innych sklepach. Na wydruku znajdziesz 14-cyfrowy kod oraz instrukcję krok po kroku, dzięki której dowiesz się jak doładować konto.

Wystarczy, że wejdziesz w klawiaturę telefonu i wpiszesz: *111*kodzwydruku#. Zatwierdź operację za pomocą zielonej słuchawki, a już wkrótce otrzymasz SMS z potwierdzeniem.

Uzupełnienie konta w salonie T-Mobile

Zasilenie jest też możliwe w salonie operatora. Podaj pracownikowi kwotę doładowania oraz numer telefonu, a następnie zapłać gotówką lub kartą płatniczą. Otrzymasz wydruk z terminala. Znajdziesz na nim kod prepaid, który musisz wpisać na klawiaturze telefonu i zatwierdzić zieloną słuchawką.

Reklama

Jak doładować konto w bankomacie?

Telefon doładujesz w większości bankomatów. Włóż kartę płatniczą do urządzenia, a następnie poszukaj odpowiedniej opcji. Zazwyczaj jest ona oznaczona jako “usługa GSM” lub “doładowanie GSM”. Następnie wybierz kwotę doładowania na klawiaturze urządzenia i postępuj zgodnie z instrukcjami. Opłata za zasilenie zostanie pobrana z twojej karty płatniczej.

Jak doładować komuś konto T-Mobile?

Doładowanie komuś konta jest bardzo proste. W przypadku płatności przez Internet za pomocą strony operatora, aplikacji mobilnej lub bankowości elektronicznej musisz podać numer telefonu i opłacić zamówienie. Możesz też po prostu przekazać kod uzupełniający z paragonu, ale druga osoba będzie musiała go samodzielnie aktywować.

Z abonamentu

Jeśli posiadasz abonament w T-Mobile, możesz wysłać bezpłatny SMS na numer 80117 o treści: kwotadoładowania.numertelefonu, np. 30.668662668. Koszt zasilenia zostanie doliczony do najbliższej, comiesięcznej faktury. Masz też możliwość zrobić to w aplikacji mobilnej (Opcja “Doładuj numer na kartę”) lub specjalnym krótkim kodem: *117*KWOTA_DOŁADOWANIA*NUMER_TELEFONU# np. *117*30*602960200#.

Jak przedłużyć ważność konta?

Pamiętaj, że prawie każde doładowanie konta wydłuży jego ważność. Wszystko zależy od taryfy, którą posiadasz. Dokładne dane znajdziesz na stronie operatora. Pamiętaj, że jeśli twoje konto jest nieaktywne, to nie możesz wykonywać połączeń, wysyłać SMS-ów czy korzystać z transferu mobilnego.

Bonusy za doładowanie w T-Mobile

Operator przygotował atrakcyjne bonusy dla wszystkich klientów, którzy korzystają z internetowych metod doładowania. Na jakie promocje warto zwrócić uwagę?

Rok Internetu za darmo

W ramach promocji “Rok Internetu za darmo” nowi klienci sieci dostaną aż 1200 GB darmowego transferu – 100 GB miesięcznie. Pobierz aplikację Mój T-Mobile, kup doładowanie za 35 zł i aktywuj pakiet Bez limitu L+. Pierwszą transzę bezpłatnego transferu otrzymasz od razu, a pozostałe za każdym razem, gdy odnowisz ofertę (kupisz pakiet).

10% więcej za doładowanie online

Jeśli skorzystasz ze strony internetowej operatora, to kwota doładowania zostanie powiększona aż o 10 proc. Jest jednak mały haczyk – musisz zasilić konto za co najmniej 35 zł. Bonus otrzymasz w ciągu siedmiu dni. Jeśli masz jakieś wątpliwości, zajrzyj do regulaminu promocji.

Internet po doładowaniu

Klienci taryfy T-Mobile GO! otrzymają darmowe GB za każde uzupełnienie konta. Wysokość bonusu oraz jego ważność zależą od kwoty zasilenia. Jeśli wydasz 35 zł, dostaniesz za darmo 20 GB ważne przez 30 dni. Szczegółowe informacje na temat promocji znajdziesz w regulaminie.

Podsumowanie

Użytkownicy “różowej” sieci komórkowej mogą skorzystać z kilku różnych sposobów zasilenia telefonu na kartę. Warto znać każdy z nich, by wybrać dla siebie najwygodniejszą opcję.

Zobacz też:

Reklama

O autorze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top