Reklama
banner sieci lajt mobile

Lycamobile to operator, z którego korzysta wielu użytkowników w kraju i za granicą. Nie ma dostępnych planów abonamentowych, a wszystkie usługi są na kartę. Z tego względu warto na bieżąco kontrolować swoje środki i w odpowiednim momencie doładować saldo.

Jeśli twoje pytanie brzmi: “Jak sprawdzić stan konta w Lycamobile?”, to jest na to kilka sposobów. Poniżej wyróżnię Ci te, które są przeznaczone dla użytkowników w Polsce i poza nią.

Usługi w sieci Lycamobile – jak zobaczyć stan konta w telefonie?

Operator działa przez Internet, oferując wsparcie klienta i obsługę online. Jak możesz znaleźć informacje o stanie konta w sieci komórkowej Lyca? Mam na to trzy proste rozwiązania. Masz więc spory wybór. Podaję metody i tłumaczę, krok po kroku, jak się do tego zabrać.

Sprawdzenie środków krótkim kodem 

Lycamobile udostępnia krótkie kody USSD do zarządzania kontem. Jeden z nich dotyczy sprawdzania ilości środków. Różnią się w zależności od tego, w jakim kraju obecnie jesteś.

Reklama

Co, jeśli przebywasz aktualnie w Polsce? Możesz wybrać numer *131# i wysłać kod zielonym przyciskiem. Poczekaj chwilę na odpowiedź ze strony firmy. Na wyświetlaczu zostanie ci podane saldo konta. Jeśli jesteś za granicą, przeczytaj następny rozdział tego artykułu.

Jako użytkownik możesz mieć również wykupione dodatkowe pakiety. Gdy chcesz zobaczyć ich listę razem z obowiązującymi GB i minutami, wpisz kod *137# i zatwierdź słuchawką.

USSD sprawdzenie konta Lycamobile

Informacja przez telefon

Jaki jest inny sposób na to, aby od razu wiedzieć się ile ma się na koncie?

  • Wpisz numer 321.
  • Wybierz opcję zadzwoń.
  • Połączysz się z automatem.
  • Poda Ci on wiadomość o dostępnych środkach w Lycamobile.

Wielu klientów Lycamobile wybiera operatora ze względu na atrakcyjną ofertę międzynarodową. Gdy nie ma Cię w kraju, nie uda Ci się sprawdzić salda tymi metodami. Co w takiej sytuacji zrobić?

Reklama

Wystarczy wprowadzić numer komórkowy + 48 729 200 321 i zatwierdzić go zieloną słuchawką. Nie odkładaj smartfona. W głośniku usłyszysz krótką informację o dostępnym saldzie. Problem rozwiązany!

Aplikacja Lycamobile

Każda firma, której zależy na podniesieniu jakości usług, wydaje własną aplikację mobilną. Na szczęście nie inaczej jest w tym wypadku. Wystarczy, że pobierzesz program ze sklepu i dodasz swój numer telefonu.

Po zalogowaniu się, zobaczysz informacje o swojej ofercie i dokładny stan środków.

Ekran główny aplikacji Lycamobile
Ekran główny aplikacji Lycamobile

O autorze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top