Regulamin bloga

Niniejszy regulamin ma na celu wyjaśnienie zasad obowiązujących na blogu.

Zasady ogólne

1. Autor bloga Jakaoferta.pl stara się przekazywać informacje odnośnie ofert w sposób możliwie jak najbardziej dokładny, aby umożliwić Czytelnikom bardziej świadomy i przemyślany wybór.
2. Mimo dołożenia wszelkich starań, w prezentacji ofert mogą pojawić się niezamierzone błędy. Oferty mogą także zmieniać się z czasem, nawet krótko po publikacji artykułu. Zachęcam Czytelników do zgłaszania błędów poprzez system komentarzy, formularz kontaktowy oraz na adres [email protected],
3. Autor bloga nie ponosi odpowiedzialności za błędne decyzje zakupowe, w szczególności spowodowane niedokładnym czytaniem umowy zawieranej z usługodawcą, przekroczenia umownych limitów, ani za dodatkowe opłaty ciążące na Czytelnikach w wyniku korzystania z poleconych lub zamówionych usług. Na Czytelniku spoczywa odpowiedzialność czytania i akceptowania bądź odrzucenia umowy, którą zawiera z usługodawcą.
4. Korzystając z bloga Czytelnik przyjmuje do wiadomości Politykę Prywatności oraz zgadza się z nią.

Zasady dotyczące komentarzy

1. Wszystkie komentarze są moderowane w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu dyskusji.
2. Komentarze zawierające wulgaryzmy, wyzwiska, docinki oraz argumenty “do osoby” nie będą akceptowane.
3. Komentarze zawierające spam oraz reklamy (w tym innych serwisów oraz blogów) będą usuwane.
4. Komentarze mało merytoryczne, niewnoszące wartości dodanej do dyskusji, nie będą publikowane.
5. Czytelnik może skontaktować się z moderatorem, jeśli uważa, że jego wypowiedź została błędnie sklasyfikowana jako spam lub nie zgadza się z decyzją o niepublikacji wpisu.