Reklama
Reklama lajtmobile

Plus – rok ważności konta. Jak włączyć i ile kosztuje?

Jeszcze do niedawna wystarczyło wpisać odpowiedni kod, doładować konto za minimum 5 złotych i użytkownicy Plusa mogli cieszyć się przedłużeniem okresu ważności konta o rok. Dziś również istnieją sposoby na aktywowanie usługi, ale warunki nie są już tak atrakcyjne. Z niniejszego poradnika dowiesz się jak ją uruchomić i ile to wszystko kosztuje.

Jaki jest koszt aktywacji oferty rok ważności konta w Plusie na kartę?

Jeśli jesteś użytkownikiem taryfy “Prosto na kartę”, to konto ważne rok otrzymujesz po każdym doładowaniu za darmo. Nie musisz więc wpisywać żadnych kodów ani płacić dodatkowo za uruchomienie tej funkcjonalności. 

W taryfie “Elastyczna na kartę” trzeba ponieść jednorazową opłatę 29 złotych

Jak włączyć konto ważne rok?

Najprościej – wyślij wiadomość tekstową o treści “365” na numer 80009.  Jeśli chcesz skorzystać z promocji, wystarczy, że Twoja karta SIM będzie aktywna i zapewnisz środki na pobranie opłaty. Jeśli masz włączoną usługę “Zawsze bez limitu w Plus”, to niestety ta oferta nie zadziała.


Istnieją też inne sposoby: Możesz skorzystać z konta iPlus (dawniej Plus Online) – wystarczy że zalogujesz się do konta, wejdziesz w usługi i odhaczysz promocję “Rok ważności Konta”. Jeśli nie chcesz robić tego samemu, po prostu zadzwoń na infolinie Plusa pod nr. 601102601.

Po zleceniu włączenia usługi otrzymasz SMS od operatora z potwierdzeniem aktywacji i przedłużenia ważności połączeń przychodzących i wychodzących o 365 dni.

Regulamin usługi możesz znaleźć tutaj.

Ważne – opłata za brak aktywności na koncie

Jeśli Twoim celem jest jednorazowe zasilenie konta, włączenie usługi i zapomnienie o sprawie na cały rok, to muszę Cię zmartwić. Uruchomienie rocznej ważności środków nie uchroni Cię przed opłatą za brak aktywności na koncie. Obecnie wynosi ona 3 złote miesięcznie.


Czym jest aktywność? Może to być na przykład doładowanie konta, wysłanie wiadomości SMS, krótka rozmowa telefoniczna. 

O autorze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top