Reklama
banner sieci lajt mobile

Kiedy brakuje Ci środków na karcie, być może najczęściej odwiedzasz jeden z najbliższych punktów sprzedaży i prosisz o doładowanie do telefonu. Istnieją jednak jeszcze dodatkowo trzy wygodne sposoby na uzupełnienie salda w a2mobile sobie lub komuś bliskiemu. Sprawdź, jakie!

Cztery sposoby na doładowanie konta a2mobile na kartę

Poniżej zawarłem instrukcje jak krok po kroku doładujesz konto w sieci a2mobile, korzystając z jednego z czterech poniższych sposobów. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Jak doładować telefon w a2mobile za pomocą kodu z paragonu?

Tradycyjnym sposobem na uzupełnienie salda w a2mobile jest skorzystanie z licznych punktów sprzedaży. Kod uzupełniający konto dostaniesz m.in. w sieci Żabka, Freshmarket, kioskach Ruchu, Inmedio, Relay, Kolporterze, punktach Świat Prasy, a także w innych mniejszych lub większych sklepach spożywczych.

 1. Udaj się do najbliższego punktu sprzedaży;
 2. Poproś o kod doładowujący a2mobile/wRodzinie. Jeśli takowego nie będzie, możesz bez problemu poprosić o doładowanie sieci Plus (również zadziała);
 3. Podaj kwotę zasilenia, zapłać i odbierz paragon, na którym znajduje się kod;
 4. Na ekranie telefonu wpisz: *111*KODzPARAGONU# i zatwierdzić operację zieloną słuchawką (zamiast 111 wpisz 123 jeśli doładowujesz telekodem Plusa);
 5. Otrzymasz informacje o przyjęciu zlecenia. Następnie po kilku sekundach dostaniesz SMS-a potwierdzającego zasilenie konta o kwotę doładowania.

Jak zasilić konto a2mobile za pomocą strony internetowej?

Chcesz szybko, bezpiecznie i przede wszystkim wygodnie uzupełnić konto online w a2mobile? Skorzystaj ze strony internetowej operatora!

Reklama

 1. Wejdź na stronę – https://doladowania.a2mobile.pl/;
 2. Uzupełnij formularz. Podaj swój numer telefonu lub innej osoby, której chcesz zrobić prezent ;). Następnie wpisz adres e-mail i przejdź dalej;
 3. Wpisz kwotę doładowania;
 4. Przejdź dalej do podsumowania. Jeżeli wszystko się zgadza, wybierz metodę płatności (np. kartę kredytową, BLIK lub szybki przelew) i zatwierdź zlecenie;
 5. Po chwili otrzymasz wiadomość e-mail z fakturą i SMS-a potwierdzającego doładowanie konta.
doładowanie a2mobile przez Internet

Jak doładować telefon za pomocą swojego banku?

Z pewnością korzystasz z bankowości internetowej – np. płacąc za rachunki czy wysyłając przelewy osobiste. Praktycznie każdy bank ma usługę doładowania dowolnego telefonu. Możesz z niej skorzystać.

 1. Wejdź na stronę banku i zaloguj się;
 2. Znajdź zakładkę: “Doładowania telefonu”;
 3. Wybierz operatora sieci komórkowej – w przypadku a2mobile należy wybrać sieć Plus (nie pomyl z inną siecią, np. Orange);
 4. Wybierz kwotę doładowania i przejdź do podsumowania;
 5. Potwierdź transakcję kodem SMS lub w aplikacji i po chwili ciesz się powiększonym saldem konta.

Jak zasilić konto za pomocą aplikacji mobilnej a2 mobile?

 1. W zależności od posiadanego systemu / telefonu ściągnij aplikację “Moje a2mobile” z Google Play lub App Store;
 2. Zarejestruj konto, korzystając ze swojego telefonu. Uzupełnij formularz podając twoje dane – imię i nazwisko, numer telefonu, e-mail oraz hasło;
 3. Po zalogowaniu wejdź w zakładkę doładowania – zostaniesz przekierowany na stronę WWW;
 4. Uzupełnij dane – wpisz numer, adres e-mail, kwotę doładowania i metodę płatności;
 5. Podsumowanie – jeśli wszystko się zgadza, zatwierdź zlecenie. W ciągu kilku sekund otrzymasz informacje o prawidłowym zasileniu konta.

Bonus za doładowanie numeru telefonu w a2mobile

Niestety na moment pisania tego artykułu sieć nie oferowała żadnych dodatkowych bonusów za zakup środków. Pieniądze można jednak przeznaczyć na tzw. “niewyczerpalne pakiety”, czyli oferty no-limit z paczką Internetu.

Każde uzupełnienie konta pozwala na aktywowanie pakietu i skorzystanie z oferty promocyjnej. Obecnie dostępne są paczki 10 GB, 20 GB, 30, GB oraz 50 GB i 100 GB, które można odnowić co miesiąc.

Zobacz też:

Reklama

O autorze

3 komentarzy do “Jak doładować konto w a2mobile? Doładowanie telefonu na kartę”

 1. “Jak doładować telefon w a2mobile za pomocą kodu z paragonu?” pkt. 4: jeśli dobrze pamiętam, powinno być “*123*TELEKOD#”. Albo jest błąd, albo coś się zmieniło od tamtego czasu. Proszę autora o poprawkę.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top