Reklama
banner sieci lajt mobile

Masz numer w nju mobile? Nie dziwie się – ten działający na zasięgu sieci Orange operator wypada bardzo dobrze w rankingach. Ma jednak swoje własne kody do obsługi różnych ustawień (w tym sprawdzania stanu konta) oraz aplikację mobilną. Jeśli nie wiesz dokładnie, kiedy masz doładować konto w nju mobile, przeczytaj ten tekst.

Wartość i ważność środków możesz sprawdzić trzema sposobami. Każdy z nich jest bezpłatny. W ofercie na kartę zweryfikujesz to wpisując kod USSD lub dzwoniąc na wskazany numer. Wolisz zobaczyć wartość salda przez Internet? Również masz taką możliwość. Wyjaśniam Ci, krok po kroku, jak zobaczyć stan konta w tej telefonii komórkowej.

Stan konta w nju mobile na kartę i abonament

Jeśli posiadasz telefon na kartę, wystarczy wpisać kod *127*1# i zadzwonić. Na ekranie wyświetli się aktualne saldo. Kolejna możliwość to połączenie się z automatem. Zrobisz to dzwoniąc pod nr *620. W tym wypadku musisz podążać za wskazówkami, naciskając odpowiednie cyfry w czasie połączenia.

Obie metody są całkowicie darmowe. Możesz ich używać bez limitu. Jeśli szukasz wygodniejszej opcji, skorzystaj ze swojej aplikacji mobilnej nju mobile. Zobaczysz tam wszystkie aktualne dane:

  • Stan konta,
  • Ważność konta,
  • Sms-y i mms-y,
  • Pakiety internetowe,
  • Pozostałe środki na koncie.

maskotka sieci nju mobile
Maskotka sieci nju mobile. Źródło: Biuro Prasowe Orange

Saldo konta na stronie nju

Jak dokonać sprawdzania stanu konta? Wejdź na stronę operatora i na Twój profil wpisując numer telefonu. Jeśli nie masz własnego profilu, to musisz się go wcześniej utworzyć. Przejdź do rejestracji i wstukaj m.in. adres e-mail i hasło.

Sprawdzenie stanu GB w abonamencie i na kartę

Jeśli chcesz sprawdzić, ile zostało Ci Internetu w ofercie nju mobile, przeczytaj nasz osobny artykuł na ten temat: Jak sprawdzić stan Internetu w nju mobile?

Mogą Ci się przydać:

O autorze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top