Reklama
Reklama lajt mobile

Zastanawiasz się, ile środków jeszcze Ci pozostało na telefonie? Poniżej wskazuję, w jaki sposób możesz sprawdzić stan swojego konta w Play. Zrobisz to na kilka prostych sposobów. Więcej szczegółów poniżej.

Sprawdzenie stanu konta w aplikacji Play24

Szukasz najprostszego sposobu na bezpłatne określenie stanu konta? To weryfikacja ilości dostępnych minut i gigabajtów w dedykowanej aplikacji mobilnej. Po zalogowaniu się do serwisu Play24 spójrz nana sekcję Twoje środki. Znajduje się ona w środkowym miejscu, tuż po kliknięciu na ikonę włączającą program. Zobaczysz tam informacje o:

  • pakiecie internetowym;
  • limicie GB w roamingu UE;
  • pozostałych minutach na rozmowy;
  • SMS-ach i MMS-ach, które możesz wysłać.
  • ważności konta
sprawdzanie ważności środków w Play
Podstawowy widok w aplikacji Play24

Jeśli posiadasz kilka numerów telefonu w Play, możesz sprawdzić środki dla każdego z osobna. Aby to zrobić, skorzystaj z dedykowanej zakładki. Jest ona w lewym górnym rogu aplikacji. Po rozwinięciu menu określisz, którą usługę chcesz weryfikować: np. ofertę mix lub abonament.

Ważność i ilość środków – sprawdzenie kodem

Aktualny stan konta zobaczysz również po wybraniu specjalnego kodu na klawiaturze ekranowej. Aby sprawdzić wartość środków, musisz wpisać *101# i nacisnąć ikonkę zielonej słuchawki. Bieżące saldo wyświetli się po chwili na ekranie smartfona.

Reklama

Jeśli chcesz oszczędzić sobie częstego sprawdzania tych informacji, zajrzyj do artykułu na temat roku ważności konta w Play.

Stan konta w Play online – za pomocą przeglądarki

Nie masz pod ręką swojego telefonu? Możesz dokonać tego bezpośrednio na stronie serwisu operatora. Wejdź na https://logowanie.play.pl/, wpisz dane i zaloguj się na swój profil.

Promocyjny pakiet Internetu w Play – jak sprawdzić

Sposoby na to są podobne do poprzednich. Dodatkowo, jako użytkownik sieci Play automatycznie otrzymasz informację o stanie dodatkowych GB Internetu. Jeśli zbliżysz się do limitu, Play wyśle do Ciebie wiadomości SMS. Pierwszą, gdy pozostanie 100 MB. Kolejną, gdy stan wyniesie 50 MB. Ostatnią, gdy środki promocyjnego Internetu się skończą.

Podsumowanie

Opisałem dla Ciebie sposoby na sprawdzenie danych finansowych na Twoim koncie w Play. Często będziesz potrzebował(a) później doładować konto. Wszystkie sposoby na doładowanie konta w Play znajdziesz po kliknięciu w link.

Reklama

Zobacz też:

O autorze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top