Reklama
banner sieci lajt mobile

Jeśli szukasz szybkiego sposobu na wydłużenie ważności konta w sieci Plush, to trafiłeś w dobre miejsce. W tym artykule zebrałem każdy z nich, poczynając od najprostszego.

Wyjaśnię Ci też, w jakich taryfach możesz ją włączyć oraz ile ta przyjemność kosztuje. Powiem Ci też, na co musisz uważać, bo są też pewne haczyki.

Ostatnia aktualizacja 12 stycznia 2023

Istotne informacje na początek

Dzięki tej ofercie wydłużysz ważność konta na połączenia wychodzące o 365 dni. Połączenia przychodzące w Plushu najczęściej i tak są przedłużane o 2 lata przy każdym doładowaniu.

Reklama

Ile kosztuje konto ważne rok?

Koszt aktywacji usługi jest niewielki. Płacisz jednorazowo tylko 5 złotych. Pamiętaj, żeby zapewnić środki na saldzie, zanim uruchomisz promocję!

UWAGA: Od 9 lutego opłata wzrośnie do 10 złotych.

Kto może skorzystać z promocji?

Każdy użytkownik Plusha na kartę posiadający taryfy:

  • Nowy Plush
  • Plush na kartę
  • Plush bez limitu

INFO: Aktualną taryfę możesz sprawdzić wpisując w aplikacji “Telefon” kod *147#.

Jeśli masz ofertę, która nie spełnia warunków, zawsze możesz przejść na inną. Aktualnie operator udostępnia możliwość zmiany tylko na Nowy Plush.

Możesz to zrobić poprzez kod *147*23# lub zlecić zmianę w aplikacji iPlus. Koszt to także 5 złotych.

Reklama

Myślę, że może Ci się przydać Cennik tej oferty.

UWAGA: Przejście na inny plan taryfowy będzie prawdopodobnie wiązało się z utratą pakietów czy dodatkowych środków. Przemyśl dobrze, czy na pewno Ci się to opłaci! Zobacz Regulamin promocji.

Sposoby na włączenie usługi

Krótki kod USSD

Według mnie najszybciej zawsze korzystać z tego sposobu. Po prostu wejdź w aplikację “Telefon” na swoim smartfonie, wpisz *121*11*365# i naciśnij zieloną słuchawkę (zadzwoń). Otrzymasz odpowiedź w postaci wiadomości SMS.

To naprawdę proste!

Zrzut ekranu aplikacji Telefon z wpisanym kodem aktywującym

W aplikacji iPlus

Dzięki temu programowi na smartfony możesz łatwo zarządzać swoim numerem w sieci Plush. Jeśli nigdy go nie używałeś, na początek będziesz musiał się zarejestrować. Trochę to zajmuje, więc nie jest to najszybszy sposób, ale według mnie warto tą aplikację mieć na smartfonie.

Reklama

UWAGA: Program pobierzesz ze sklepu:

Google Play (dla telefonów z systemem android)
AppStore (dla urządzeń z systemem iOS)
AppGallery (dla urządzeń firmy Huawei)

Żeby znaleźć potrzebną opcję, wejdź w menu (trzy paseczki w lewym górnym rogu), wybierz zakładkę Płatności, a potem kafelek “Środki Ważne Rok“.

Rok ważności konta w aplikacji iPlus - uruchomienie

Przez telefon

Jeśli wolisz, by ktoś pomógł Ci na żywo, zadzwoń do biura obsługi klienta pod numer 601102601. Z dostępnych opcji wybierz połączenie z konsultantem i poproś o uruchomienie promocji. Przypomnę tu jeszcze raz – pamiętaj o posiadaniu odpowiedniej ilości pieniędzy na koncie!

Koszt połączenia to 29 lub 35 groszy za minutę, chyba że posiadasz włączony pakiet z nielimitowanymi połączeniami.

WAŻNE – Opłata za utrzymanie numeru

Jeśli planujesz włączyć rok ważności konta, uzupełnić konto minimalną kwotą, włożyć kartę SIM do alarmu, GPSa czy innego urządzenia i wyjechać na wakacje zapomnieć o problemie, muszę Cię trochę zmartwić.

Reklama

W sytuacjach, gdy nie korzystasz z telefonu, co 30 dni Plush pobierze opłatę w wysokości 5 złotych. W pewnym sensie jest to swego rodzaju forma abonamentu. Można ją też w pewien sposób ominąć, a raczej odzyskać część środków.

Włączona promocja „Rok ważności konta” nie zwalnia od ponoszenia opłat za Utrzymanie Numeru w sieci. W
przypadku utraty ważności konta na połączenia wychodzące, opłata będzie pobierana z zablokowanych środków
Cennik taryfy Nowy Plush

Jak sobie poradzić z opłatą?

Jeśli nie doładujesz konta lub nie wydasz na usługi (w tym pakiety) co najmniej 5 zł, sieć zabierze te pieniądze z Twojego konta. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest ustawienie autodoładowania na tę właśnie kwotę. Gdy już numer nie będzie Ci potrzebny, możesz wystąpić do sieci o niewykorzystanych zwrot środków.

Dzięki temu uda Ci się odzyskać większość z tych pieniędzy. Kwota będzie pomniejszona o koszt opłaty manipulacyjnej około 20 złotych.

O autorze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top