Reklama
Lajt mobile - abonament od 9,99 zł

W preciwieństwie do oferty Plusa, niegrzeczny plushowy misio oferuje rok ważności konta w dobrej cenie. Zamiast płacić nieomal 30 złotych za usługę, w Plushu będzie Cię to kosztować ułamek ceny. Czym zatem dokładnie jest oferta od jasnozielonej sieci? Jak ją włączyć na swoim numerze? Więcej szczegółów przedstawię Ci poniżej.

Rok ważności Konta w Plush – czym jest ta oferta na kartę?

Plush ważny rok to specjalna promocja, która została uruchomiona w połowie stycznia 2023 roku. Usługa została zaprezentowana w marcu 2017 roku, ale w 2022 zostało zapowiedziane jej wyłączenie. Firma jednak poszła po rozum do głowy i nadal pozwala wszystkim wydłużyć ważność konta w dobrej cenie.

Zgodnie z warunkami  zamieszczonymi w regulaminie, przedłużeniu o 365 dni ulega ważnośc dla usług wychodzących.

Aktywacja promocji od operatora – kto może skorzystać?

Aby ją uruchomić, należy oczywiście być aktualnym abonentem Plusha, tzn. posiadać aktywne konto. Promocja obejmuje wyłącznie klientów korzystających z opcji prepaid w taryfie Nowy Plush, Plush na kartę oraz Plush bez Limitu. Jeśli więc korzystasz z innej oferty, musisz najpierw ją zmienić.

Reklama

Zrobisz to wpisując krótki kod *147*23#, a następnie zatwierdzając takie polecenie zielonym przyciskiem. Inną możliwością jest zmiana taryfy w aplikacji mobilnej. To pierwszy warunek, który pozwala na przystąpienie do promocji. 

Musisz też oczywiście posiadać odpowienie środki na koncie. Ponieważ RWK kosztuje 5 złotych, taka kwota wystarczy na jego uruchomienie. 

Jak włączyć usługę Rok Ważności Konta kodem?

Skorzystaj z ekspresowego kodu USSD, który wpisujesz w aplikacji “Telefon”. Na ekranie smartfona wpisz *121*11*365# i potwierdź dyspozycję przyciskiem połączenia. Plush Ważny Rok aktywujesz także za pomocą konta w serwisie mobilnym Plusa (iPlus, dawniej Plus Online). Możesz zrobić to przez przeglądarkę lub wykorzystać do tego celu aplikację iPlus. Włączenie tymi sposobami jest całkowicie darmowe. Jeśli z różnych względów nie możesz tego zrobić, masz możliwość zadzwonienia na infolinię operatora.

Wybierz numer 601102601 aby połączyć się z Działem Obsługi Klienta. Podczas rozmowy z pracownikiem możesz prosić o aktywowanie promocji. Pamiętaj, że takie połączenie nie zawsze jest bezpłatne. Zapłacisz tak jak za zwykłą rozmowę telefoniczną, czyli zgodnie z cennikiem Twojej taryfy w Plush. Nie ma możliwości uruchomienia tej opcji za pomocą wiadomości SMS.

Reklama

Kiedy Plush aktywuje rok ważności konta?

Usługa uruchomi się w ciągu maksymalnie 24 godzin. O takim fakcie zostaniesz poinformowany SMS-em. Pamiętaj, że terminem aktywacji jest data przesłania wiadomości od Plush. 

Dodatkowy rok ważności konta w Plush na kartę – jak zrezygnować?

W dowolnej chwili możesz zrezygnować z tego limitu i usunąć promocję. Aby to zrobić, wstukaj na wyświetlaczu *121*11*365# i zatwierdź kod zieloną słuchawką. Ewentualnie możesz anulować przedłużenie dzwoniąc do obsługi Plush lub logując się na swoje konto internetowe w Plusie.

Podsumowanie

Zgodnie z obowiązującym cennikiem w Plus na kartę, operator może pobierać należności za brak aktywności na koncie. Przedłużenie ważności konta nie rozwiązuje zatem tego problemu. Wciąż musisz, raz na jakiś czas, zakupić doładowanie o wartości przynajmniej kilku PLN. Jeśli chcesz zobaczyć aktualny cennik sieci, przejdź na jego stronę internetową. Możesz także poprosić o taką informację podczas rozmowy z konsultantem.

O autorze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top