Reklama
Lajt mobile - abonament od 9,99 zł

Rok ważności konta w Play to oferta skierowana do klientów Play na kartę. Wystarczy, że użyjesz odpowiedniego kodu i możesz cieszyć się długą ważnością środków. W tym artykule przybliżę Ci, jak skorzystać z tej usługi i dla kogo jest dostępna. Nie musisz już szukać odpowiedzi na żadnym forum – wszystko znajdziesz poniżej.

Jak przedłużyć ważność konta na rok za darmo?

Niestety, ale nie każdy użytkownik może skorzystać z promocji sieci Play za darmo. Tylko użytkownicy taryf “Play Fresh” i “Play na Kartę rok ważności konta” mogą się cieszyć z usługi zupełnie bez opłat – wystarczy ją jedynie włączyć. Jedyne, o czym musisz pamiętać, to być w okresie ważności konta dla połączeń wychodzących.

Uruchomienie usługi przedłuży ważność konta i zapewni możliwość połączeń przychodzących przez okres 365 dni i wychodzących przez 455 dni. 

Kody – “Play na kartę rok ważności konta” oraz “Play Fresh”

Jeśli chcesz aktywować usługę rok ważności konta w Play dla taryfy “Play Fresh” i “Play na Kartę rok ważności konta”, możesz skorzystać z dostępnych trzech opcji:

Reklama

 1. Zaloguj się na swoim urządzeniu do aplikacji Play24, znajdź zakładkę “Usługi” i zaznacz opcję z przedłużeniem konta o 365 dni LUB
 2. Wpisz na ekranie swojego smartfona kod: *111*692*1# i zatwierdź go zieloną słuchawką LUB
 3. Wyślij bezpłatną wiadomość SMS o treści START.692 pod numer 111.

Jeżeli posiadasz każdą inną taryfę w Play, możesz aktywować usługę na dwa sposoby:

 1. Zaloguj się do aplikacji Play24, wejdź w “Usługi” i zaznacz opcję z przedłużeniem konta o 365 dni LUB
 2. Wpisz na ekranie swojego telefonu kod: *111*1171*1# i zatwierdź go zieloną słuchawką.

Jeśli nie możesz uruchomić pakietu, doładuj swój numer kwotą 5 złotych.

Play odNowa czyli oferta na konto bez terminu

Operator sieci Play posiada jeszcze jedną ciekawą taryfę, o której warto wspomnieć. “OdNowa” pozwala klientom korzystać konta bez terminu ważności. Nie musisz już martwić się o przedłużanie połączeń wychodzących i przychodzących. Jedynym warunkiem jest opłata 5 złotych miesięcznie – niezależnie od tego, czy wykorzystasz ją na jakieś usługi, czy też nie.

Aby skorzystać z oferty, wpisz na klawiaturze telefonu kod: *188# i zatwierdź zieloną słuchawką.

Reklama

Więcej szczegółów możesz sprawdzić tutaj.

O autorze

13 komentarzy do “Rok ważności konta w Play na kartę – cennik, aktywacja, kod”

 1. Kurczę u mnie też nie działa kod ani sms na przedłużenie konta o rok. W play24 mam info że moja taryfa to “rok ważności konta”, ale po doładowaniu oczywiście go nie przedłużyło.
  Nie aktualizują informacji.

 2. Odnowa kolejne oszustwo. Gdyż musisz zasilać 5zl miesięcznie. Czyli 60zl na rok zeby mieć ważne konto. Jestem w play fresh i nic nie muszę. Ale niestety znowu oszukali swoich klientów gdyż wprowadzili na stronie podwyżkę za rozmowy i smsy i mmsy. Za minutę jak płaciłem 0.29gr to teraz place 0.59zl. za minutę. Nawet nie poinformowali oszuści playowi…. Złożyłem skargę to mi powiedzieli ze nie muszą informować mnie klienta o podwyżkach. Chca wykurzyć wszystkich z darmowych bezterminowych kont żebyśmy im płacili co miesiąc. Banda złodzieji.

     1. Dzisiaj otrzymałem informację, że ta usługa kosztuje JUŻ 100 zł! – “Faul Play” pisząc krótko.

   1. Dotarłem do kodu: *111*942*1# na wydłużenie o rok ważności konta za 20 zł. Mam taryfę Play na Kartę Rok Ważności Konta. W styczniu przed wprowadzeniem zmian przedłużyłem ważność konta o rok doładowując konto, więc w styczniu 2024 będę sprawdzał, czy za 20 zł będę mógł przedłużyć ważność konta na kolejny rok.

    Kod *111*692*1# chyba jest na włączenie ww. taryfy PnKRWK, więc albo już nie da się włączyć tej taryfy, albo osoba, która napisała komentarz, ma tę taryfę włączoną, więc to normalne, że kod nie zadziałał.

    Trzeba rozróżnić przedłużenie ważności konta o rok przez doładowanie za co najmniej 100 zł od przedłużenia ważności konta po opłacie 20 zł.

 3. Jak wykorzystać zaległe środki które zostały nie wykorzystane po doładowaniach co miesiąc konta. Zaległe jest jakieś 200 złotych.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top