Reklama
banner sieci lajt mobile

Jeśli posiadasz ofertę na kartę lub abonament w sieci Plush, to dobrze trafiłeś. W tym artykule dowiesz się, w jaki sposób zobaczyć wartość i ważność konta dla każdej z nich. Masz na to kilka użytecznych metod.

Plush na kartę i stan konta – kody USSD

Najprostszym sposobem jest użycie specjalnych kodów. Sprawdzenie kodem pozwala na szybkie zorientowanie się w sytuacji – dzięki nim możesz zweryfikować swoje pakiety i rzeczywiste saldo. Jaki jest koszt? Każda taka usługa jest całkowicie darmowa w użyciu. Dowiedz się, jak sprawnie odczytasz wartość konta w każdej ofercie od Plusha.

Wybierz na klawiaturze smartfona *100# i nawiąż połączenie. Po chwili otrzymasz informację z odpowiedzią. Jeśli interesuje Cię ilość wszystkich pakietów i promocji wpisz *136# lub *121#.

Sprawdzenie salda w aplikacji

Jeśli nie chcesz sprawdzać wartości konta kodem, zrób to w aplikacji mobilnej. Korzystasz z telefonu komórkowego z Androidem? Aplikację iPlus (dawniej Plus Online) pobierzesz z Google Play. W przypadku posiadania iPhone’a, aplikację znajdziesz oczywiście w AppStore.

ilość środków na koncie w aplikacji od Plusa
Apka iPlus

Istotne jest to, że Plush nie ma własnego oprogramowania i korzysta z tego od sieci-matki: Plusa. Żeby więc sprawdzić stan konta w Plush (na kartę czy abonament) robimy w tym wypadku to samo, co w przypadku bardziej znanego operatora.

Weryfikacja salda jest wyjątkowo prosta:

  • Zainstaluj program na urządzeniu,
  • Zaloguj się na Twój profil,
  • Przywita Cię informacja o środkach na koncie :),
  • Znajdziesz tam też dane o ilości SMS, MMS, taryfie oraz pozostałym transferze GB.

O autorze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top