Reklama
banner sieci lajt mobile

Jako użytkownik Mobile Vikings masz kilka sposobów na sprawdzenie stanu posiadanego konta. Zrobisz to krótkim kodem USSD, aplikacją lub w witrynie internetowej. Jeśli chcesz, to oprócz salda zobaczysz także wartość innych środków: pakietów oraz Internetu.

Wskazuję Ci, w jaki sposób skorzystasz z powyższych sposobów w tej sieci komórkowej. 

Kod do sprawdzenia konta w Mobile Vikings

Najprostszą metodą weryfikacji jest szybki numer USSD. Odblokuj urządzenie i wpisz *101#. Zatwierdź ekspresowy kod dotykając zieloną słuchawkę. Po kilku sekundach otrzymasz powiadomienie. W razie potrzeby możesz używać tego sposobu do woli – jest to w pełni bezpłatne.

Miej na uwadze, że ten sposób nie będzie działać w taryfie Internetu Mobilnego. Wówczas pozostają Ci inne sposoby na weryfikację.

Sprawdzenie konta w aplikacji Vikingów

Możesz również korzystać z aplikacji Viking App Poland. Jest to apka przeznaczona dla użytkowników polskich kart SIM na Androidzie oraz iOS. Oprogramowanie pobierzesz z Google Play lub AppStore. Po wgraniu aplikacji musisz się do niej zalogować. Jeśli wpiszesz prawidłowe dane, to bardzo szybko ujrzysz główne menu. Tam widnieją konkretne informacje, które dotyczą m.in.:

  • stanu konta,
  • ilości Internetu,
  • kwot na saldzie,
  • daty następnego doładowania.

Jak jesteś użytkownikiem oferty na kartę, to uruchomisz tam różnego rodzaju usługi dodatkowe. Przykładowo, możesz doładowywać konto czy sprawdzić niewykorzystane GB. Bez problemu ustawisz automatyczne doładowanie. Uzyskasz również pomoc i wsparcie ze strony obsługi klienta. Wszystko w jednym, wygodnym miejscu od Mobile Vikings.

Pozostałe sposoby

To nie wszystko. Vikingowie przygotowali trzeci sposób na monitorowanie salda. Jest nim panel na stronie internetowej telefonii. Jeśli należysz do załogi wikingów, to wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto. Zrobisz to przechodząc pod na stronę operatora.

Wejdziesz tam bez konieczności długotrwałej rejestracji. Profil aktywujesz klikając na banery po prawej stronie. Możesz wybrać sposób logowania przez Facebook, Google lub Apple.

Po wejściu do vikingowej strefy mobilevikings zobaczysz wszystkie pożądane informacje o koncie.

O autorze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top