Reklama
banner sieci lajt mobile

Czasoumilacz to specjalna funkcja odgrywania melodyjki podczas dzwonienia. W innych sieciach nazywa się “Granie na czekanie” czy np. “Halo granie”. Muzyka będzie się odtwarzać do momentu, aż osoba odbierze połączenie.

Dla klientów sieci Plus opcja ta jest domyślnie wyłączona. Można ją jednak w kilka chwil aktywować, aby dzwoniący słyszał Twój ulubiony dźwięk. Jak włączyć czasoumilacz w Plusie i jak nim zarządzać?

Czasoumilacz w Plusie. Czym jest granie na czekanie w tej sieci?

Dzięki usłudze ustawisz swoją ulubioną piosenkę w miejsce zwykłego dźwięku oczekiwania. Wybierający Twój numer będą wówczas odsłuchiwać wybraną melodię zamiast standardowego, nudnego sygnału. Dla jasności: będzie on nadal słyszalny, ale będzie mu towarzyszyć utwór muzyczny.

Czasoumilacz jest opcją, którą można zarządzać za pomocą aplikacji iPlus. Zdecydujesz w niej, którzy znajomi będą słuchać wybranych piosenek w momencie nawiązywania połączenia z Tobą. Jeśli nie podejmiesz żadnego działania, to czasoumilacz odtworzy się każdemu rozmówcy. Podczas oczekiwania na połączenie muzyka zagra:

Reklama

  • przez 60 sekund, o ile nie masz aktywowanej poczty głosowej;
  • przez 25 sekund, jeśli korzystasz z niej korzystasz.

Funkcja jest dostępna dla każdego klienta sieci Plus – zarówno na kartę jak i na abonament.

Jak włączyć usługę czasoumilacz? Ile to kosztuje?

Sama aktywacja jest bezpłatna, podobnie jak przesłanie własnego nagrania. Zapłacisz jednak za wysłanie wiadomości aktywacyjnej. Operator nalicza sobie 2,05 zł netto za SMS z kodem przypisanym do danej piosenki.

Za każdym razem, kiedy będziesz zmieniać utwór, będziesz płacić kolejny raz. Ponadto czasoumilacz jest płatny 2,02 zł miesięcznie. Użytkownik będzie zwolniony opłaty przez pierwsze 30 dni, jeśli korzysta nigdy wcześniej jej nie aktywował. Usługę Czasoumilacza włączysz:

  • Poprzez wysłanie SMS-a z indywidualnym kodem utworu na numer 333. Sprawdzisz je na specjalnej stronie Plusa pod tym adresem.
  • Telefonując na numer *333
  • Dzięki opcji “dodaj nowe nagranie” dostępnej po zalogowaniu się na konto we wspomnianej witrynie Tam również wgrasz własny utwór.
  • W serwisie internetowym iPlus – wejdź na stronię plus.pl i w prawym górnym rogu kliknij “Zaloguj do iPlus”. Poszukaj wśród dodatkowych usług.
wgranie własnego nagrania do czasoumilacza
W serwisie czasoumilacz.pl łatwo dodasz swój własny utwór. Wystarczy się zalogować.
serwis iPlus czasoumilacz
W serwisie iPlus możesz łatwo zarządzać usługą

Dezaktywacja muzyki. Jak wyłączyć granie na czekanie Plus?

Jeśli znudził Ci się sygnał oczekiwania na połączenie lub jej koszt jest dla Ciebie zbyt duży, to możesz łatwo usunąć tę opcję. Wystarczy, że wyślesz SMS o treści DEZAKTYWACJA na bezpłatny numer 80333.

Reklama

Możesz też zadzwonić pod *333 albo skorzystać z opisywanego wcześniej serwisu internetowego.

Czasoumilacz zniknie maksymalnie w ciągu 24 godzin od przesłania prośby.

O autorze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top