Reklama
banner sieci lajt mobile

Jak sprawdzić stan konta w a2mobile? Zrobisz to całkiem podobnie, jak w innych sieciach – jest na to kilka sposobów. Przykładowo – wystarczy, że aktywujesz kod sprawdzający. Możesz również wejść do aplikacji na telefonie komórkowym. Istnieją także inne proste triki, dzięki którym zobaczysz swoje aktywne saldo.

Poniżej wskazuję Ci, jak korzystać z poszczególnych metod.

Krótki kod USSD do sprawdzenia środków na koncie

Informację dotyczącą stanu konta w a2mobile uzyskasz wpisując specjalny kod. Aby ją wyświetlić, wstukaj: *111# i zatwierdź numer zieloną słuchawką. Po kilku sekundach na Twoim ekranie pojawi się wzmianka o stanie swojego konta. Dzięki ekspresowym kodom USSD do zarządzania sprawdzisz aktywną ofertę, włączone pakiety i stan Internetu.

Stan konta i ważność w aplikacji a2mobile

Sieć a2mobile posiada oprogramowanie mobilne do zarządzania kontem. Jest ono całkiem inne, niż to dedykowane dla sieci-matki Plus. Aby pobrać program, wystarczy wpisać “a2mobile” w sklepie Google Play lub AppStore. Następnie wybierz pierwszą pozycję na liście o nazwie moje.a2mobile. To bardzo prosta w obsłudze aplikacja.

Reklama

Gdy już założysz konto i uzyskasz dostęp, szybko ukażą Ci się istotne dane. Tym sposobem sprawdzisz liczbę darmowych SMS-ów i MMS-ów, dostępne pakiety internetowe w GB (oraz prędkość Internetu) i to, jakie masz pozostałe usługi. W tym, oczywiście, zobaczysz stan środków do wykorzystania.

Pozostałe sposoby

Dodatkowa metoda, którą mogę wyróżnić, to zalogowanie się na stronie operatora. Aby móc to zrobić, musisz najpierw założyć konto w witrynie moje.a2mobile.pl. Następnie, kiedy już potwierdzisz utworzenie profilu:

  • zaloguj lub zarejestruj się się na stronie,
  • dodaj posiadany numer,
  • wejdź na stronę główną konta.

Z tej pozycji możesz zarządzać określonymi usługami. Co istotne, sprawdzisz wartość funduszy i dowiesz się, czy musisz już doładować konto. Z poziomu przeglądarki dokupisz podstawowe pakiety, np. 5 GB, 10 GB czy 20 GB. Skonfigurujesz też poszczególne opcje i wyłączysz te, z których nie chcesz korzystać.

O autorze

7 komentarzy do “Stan konta – a2mobile. Jak sprawdzić? Krótki kod USSD i inne sposoby”

  1. Proszę o pomoc jeśli to możliweNie mogę sprawdzić “stanu konta” w a2mobile ani na kodzie *100# ani na *200# za każdym razem wyświetla mi “Błąd wykonania żądania. Nieznany błąd”

      1. Hej , przy każdym wpisaniu doładowania lub jakiegoś kodu , pokazuje mi błąd wykonania żądania , mam iphone 12, proszę o pomoc!!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top