Reklama
banner sieci lajt mobile

Wasze opinie o sieci Red Bull Mobile. Napisz własną!

Co sądzisz o sieci Red Bull Mobile? Napisz poniżej i pomóż innym w wyborze!

Opinie użytkowników nie są weryfikowane. Nie mamy możliwości sprawdzić, czy komentujący faktycznie korzystał z usług sieci, którą ocenia.

4 / 5 Moja ocena
{{ reviewsOverall }} / 5 Wasza ocena (0 opinie)
Zasięg
Ceny
Internet
Obsługa
Co mówią inni Zostaw opinię
Sortuj po:

Zostaw pierwszą opinię

User Avatar User Avatar
Zweryfikowano
/ 5
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej
{{ pageNumber+1 }}
Zostaw opinię

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one

Jeśli chcesz zostawić opinię i ocenę, postaraj się proszę, aby była merytoryczna. Wpisy z przekleństwami, bez uzasadnienia (np. “Najgorsza sieć, nie polecam!”) nie będą publikowane.

Oferta sieci Red Bull Mobile

Red Bull Mobile należy do operatora Play, działa więc na nadajnikach tej firmy. Sieć proponuje ofertę na abonament (z telefonem lub bez) oraz na kartę.

Jeśli rozważasz zakup abonamentu w tej firmie, zachęcam Cię do przeczytania analizy ofert abonamentowych Red Bull Mobile. Znajdziesz tam opis wszystkich propozycji tej sieci, a także inne oferty operatorów działających na zasięgu Playa.

Moja opinia o Red Bull Mobile

Uważam, że sieć Red Bull Mobile nie jest na dzień dzisiejszy (październik 2020) rozsądną alternatywą dla standardowej oferty Play. W rankingach ofert abonamentowych czy też ofert na kartę RBM nie plasuje się wysoko.

Zauważyłem też spory bałagan w regulaminach oraz kiepską wiedzę osób pracujących w obsłudze (chat). Szukając oferty na zasięgu Play lepiej zainteresować się Virgin Mobile lub Play Next.

Zobacz wszystkie oferty sieci Red Bull Mobile.

O autorze

Scroll to Top