Premium Mobile – ocena i opinie o sieci

niedziela, 28 listopada, 2021

Wasze opinie o sieci Premium Mobile. Napisz własną!

Co sądzisz o sieci Premium Mobile? Napisz poniżej i pomóż innym w wyborze!

Premium Mobile
4.4 / 5 Moja ocena
{{ reviewsOverall }} / 5 Użytkownicy (0 głosów)
Zasięg
Ceny
Internet
Obsługa
Co mówią inni Zostaw opinię
Sortuj:

Brak opinii użytkowników. Bądź pierwszy!

User Avatar User Avatar
Zweryfikowano
/ 5
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej
{{ pageNumber+1 }}
Zostaw opinię

Jeśli chcesz zostawić opinię i ocenę, postaraj się proszę, aby była merytoryczna. Wpisy z przekleństwami, bez uzasadnienia (np. “Najgorsza sieć, nie polecam!”) nie będą publikowane.

Oferta sieci Premium Mobile

Właścicielem sieci Premium Mobile jest Plus. Operator proponuje tanie abonamenty oraz ofertę Internetu mobilnego. Mimo niewielkich cen, nie jest obecnie (luty 2021) najtańszym operatorem działającym na zasięgu Plusa.

Jeśli zastanawiasz się nad zamówieniem abonamentu w tej sieci, sprawdź analizę abonamentów w Premium Mobile. Poznasz tam całą ofertę operatora oraz dowiesz się, jakie są warte rozważenia oferty alternatywne na tym samym zasięgu.

W rankingu abonamentów na czas nieokreślony sieć obecnie (luty 2021) radzi sobie słabo, plasując się w drugiej dziesiątce ofert.

Moja opinia o Premium Mobile

W recenzji sieci Premium Mobile możesz przeczytać moje zdanie o tym operatorze. W skrócie: to po prostu tańsza, niczym niczym niewyróżniająca się sieć, która jednak ma za sobą mocnego gracza, który wie, jak poruszać się na tym rynku. Stąd sieć notuje bardzo dobrze wyniki przenośności numerów.

Sprawdź tutaj całą ofertę abonamentów na stronie operatora lub skorzystaj z mojego linku do telefonicznego zamówienia oferty Premium Mobile.

Cześć! Jestem autorem serwisu jakaoferta.pl i chętnie pomogę Ci wybrać najlepszy smartfon albo ofertę operatora komórkowego. Jeśli chcesz mnie bliżej poznać kliknij w moje zdjęcie. No i nie wahaj się napisać do mnie w razie jakichkolwiek problemów! :)