Virgin Mobile – ocena i opinie o sieci

niedziela, 28 listopada, 2021

Wasze opinie o sieci Virgin Mobile. Napisz własną!

Co sądzisz o sieci Virgin Mobile? Napisz poniżej i pomóż innym w wyborze!

Virgin Mobile
4 / 5 Moja ocena
{{ reviewsOverall }} / 5 Użytkownicy (4 głosów)
Zasięg
Ceny
Internet
Obsługa
Co mówią inni Zostaw opinię
Sortuj:

Brak opinii użytkowników. Bądź pierwszy!

User Avatar User Avatar
Zweryfikowano
/ 5
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Pokaż więcej
{{ pageNumber+1 }}
Zostaw opinię

Jeśli chcesz zostawić opinię i ocenę, postaraj się proszę, aby była merytoryczna. Wpisy z przekleństwami, bez uzasadnienia (np. “Najgorsza sieć, nie polecam!”) nie będą publikowane.

Oferta sieci Virgin Mobile

Virgin Mobile to operator wirtualny, którego w 2020 roku przejęła sieć Play. W swojej ofercie ma abonamenty na czas określony i nieokreślony, Internet mobilny oraz usługi na kartę.

W rankingach abonamentów oferty Virgin plasują się w środku stawki (czas określony) oraz na dole (czas nieokreślony).

Virgin również średnio radzi sobie średnio jeśli chodzi ofertę na kartę – zachęcam do sprawdzenia rankingu pre-paid.

Moja opinia o sieci Virgin Mobile

Z sieci korzystałem bardzo krótko, zamawiając tylko najtańszy starter (a przy okazji przenosząc numer) i pozwalając sobie na sprawdzenie działania Internetu. Nie stwierdziłem żadnych problemów.

Cenowo Virgin Mobile wygląda całkiem nieźle i na pewno jest dobrą alternatywą dla drogich abonamentów w Play (sprawdź analizę oferty abonamentowej Virgin Mobile, jeśli rozważasz wybór tej sieci. Podpowiadam, jaki abonament warto wybrać oraz pokazuję, jakie oferty alternatywne są do wyboru).

Gorzej oceniam sam sposób prezentacji oferty, w którym jest wiele nieścisłości – różne informacje możemy znaleźć przed jej zamówieniem, a inne po. Zgłaszałem ten problem, jednak o dziwo osoby kontaktowe wykazały się niezrozumieniem. Stąd mam podejrzenia, że obsługa klienta może nie należeć do najlepszych.

Sprawdź całą ofertę Virgin Mobile (przejdziesz na stronę operatora).

Cześć! Jestem autorem serwisu jakaoferta.pl i chętnie pomogę Ci wybrać najlepszy smartfon albo ofertę operatora komórkowego. Jeśli chcesz mnie bliżej poznać kliknij w moje zdjęcie. No i nie wahaj się napisać do mnie w razie jakichkolwiek problemów! :)