Reklama
banner sieci lajt mobile

Stan konta w sieci lajt mobile możesz sprawdzić na kilka sposobów. W tym artykule opiszę, jak możesz szybko dowiedzieć się, ile masz pieniędzy i jak długo są one ważne. Zarówno pierwsza, jak i druga metoda weryfikacji wartości środków jest całkowicie bezpłatna.

Kod USSD do sprawdzenia konta w lajt mobile

Sieć telefoniczna lajt mobile nie posiada własnej aplikacji mobilnej. Jeśli więc chcesz koniecznie zobaczyć stan konta, to musisz skorzystać z innych sposobów. A oto najprostszy – wystarczy, że użyjesz prostego, krótkiego kodu. Sprawdzisz nim saldo i stan pozostałych usług. 

Zadzwoń pod numer *100#, by sprawdzić stan środków i okres ważności połączeń wychodzących. Po kilku sekundach dostaniesz informację na ten temat. Usługa działa we wszystkich taryfach operatora.

Z kolei skorzystanie z kodu *136# dostarczy Ci informacji o stanie i ważności pakietów.

Reklama

Lajt mobile to niewielki operator komórkowy działający w ramach sieci Plus. Mimo swoich ograniczeń, posiada szeroką listę ekspresowych kodów USSD do zarządzania kontem. Skorzystanie z powyższego to główny i najszybszy sposób na to, by skutecznie sprawdzić saldo. 

Zarządzanie kontem przez Internet

Drugim sposobem na sprawdzenie stanu konta jest metoda online. Firma umożliwia weryfikację salda zarówno dla posiadaczy abonamentu, jak i taryfy prepaid. Wystarczy, że zalogujesz się na konto na stronie https://lajt-online.pl. Jeśli nie masz jeszcze profilu, to musisz go utworzyć. W tym celu należy podać numer telefonu i podążać za wskazówkami.

Po zalogowaniu się, możesz zarządzać kontem i usługami w sieci. W każdej chwili możesz zobaczyć tam stan posiadanych środków. Widnieją one w centralnym miejscu witryny, po wejściu do panelu „Mój numer”.

O autorze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top