Reklama
banner sieci lajt mobile

Artykuł sponsorowany

Nie od dziś wiadomo, że lajt mobile jest jednym z najtańszych operatorów MVNO na rynku. 

Jak sama nazwa wskazuje – wirtualne sieci z założenia już są tanie, a najtańsza oferta wśród najtańszych jest czymś, o czym nie można nie wspomnieć. 

Polska sieć komórkowa lajt mobile w ubiegłym roku wprowadziła promocję na i tak najtańszym planie w swojej ofercie. Obniżenie ceny abonamentu bez limitu z 10 GB o aż 10,00 zł na 3 miesiące stało się hitem i znaczna część użytkowników telefonów przeniosło swoje numery właśnie do lajt mobile

banner sieci lajt mobile

Szczegóły promocji lajt mobile

Tanie i dobre – tak można określić oferty polskiej sieci komórkowej lajt mobile. Ich najbardziej korzystną cenowo ofertą jest abonament Plan S + 10 GB za 20 zł/mies. Operator postanowił uruchomić bardzo atrakcyjną ofertę dodatkowo obniżając miesięczny koszt taryfy do 10 zł przez pierwsze 3 miesiące i ta promocja obowiązuje już dość długo, bo około roku, ale teraz dorzucają coś jeszcze! 

Promocja na dodatkowy numer z taryfie Plan S przekracza oczekiwania, bo uwaga: dodatkowy numer z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami i 10 GB Internetu mobilnego można mieć już za jedyne 5,99 zł przez 3 pierwsze miesiące. Takie ceny ciężko będzie przebić. Można by rzec, że lajt mobile rozdaje swoje usługi praktycznie za darmo, a dlaczego? Domyślamy się, że taką ofertą chce przekonać do swojego abonamentu wszystkich niedowiarków, którzy do tej pory przepłacają za abonament w innych, dużych sieciach.

Uwaga! Jeszcze niespodzianka, której nie możecie przegapić! 

Z kodem rabatowym: JAKAOFERTA otrzymacie dodatkową zniżkę 50% na aktywację! 

banner sieci lajt mobile

Swojego czasu lajt mobile stawiało spory nacisk na edukację, której celem było udowodnienie klientom, że przepłacanie za podstawowe usługi telekomunikacyjne, takie jak abonament nie ma najmniejszego sensu. Po wielu badaniach i analizach, okazało się że większość użytkowników telefonów nie wykorzystuje więcej, niż 10 GB miesięcznie, więc po co im pakiety bez limitu czy wyższe, nawet te ok. 100 GB za o wiele większe pieniądze? 

To prawda, gdyby się nad tym zastanowić, to często ceny ofert operatorów są podyktowane ilością GB do wykorzystania. Skuszeni nielimitowanym transferem danych przepłacamy co miesiąc za rachunki.  

Reklama

Dlaczego warto przenieść numer do lajt mobile? 5 powodów:

1. Powodów jest sporo, ale jednym z najważniejszych z nich jest oczywiście cena. Na rynku istnieje wielu operatorów komórkowych, a przedział cenowy ofert na abonament jest bardzo szeroki. 

W lajt mobile najtańszą ofertą jest Plan S z 10 GB + no limit, nielimitowanymi wiadomościami SMS i MMS w promocyjnej cenie 10 zł przez pierwsze 3 miesiące (od 4 miesiąca opłata wzrasta do 20 zł/mies.).

Najdroższą ofertą w lajt mobile jest Plan XXL, która dedykowana jest bardziej wymagającym klientom, którzy potrzebują o wiele więcej Internetu, niż statystyczny użytkownik telefonu. Za ofertę Plan XXL z nielimitowanymi rozmowami, wiadomościami SMS i MMS i pakietem 200 GB (+400 GB w nocy) zapłacimy 50 zł/mies. 

2. Inną zaletą jest umowa bezterminowa. Decydując się na usługi lajt mobile nie musimy wiązać się umową terminową, jak w większości przypadków na rynku. W tej sieci nikt nie jest zobowiązany do płacenia za abonament przez 24 miesiące. Przy wyborze oferty z umową bezterminową mamy możliwość zrezygnowania z usług w dowolnym momencie zachowując jedynie miesięczny okres wypowiedzenia – bez konsekwencji.

3. W lajt mobile każdy abonent może skorzystać z programu polecania znajomych i dodatkowo obniżyć lub obniżać swoje rachunki. Wystarczy jedno polecenie i w konsekwencji nowa umowa z polecenia, a dotychczasowy klient otrzymuje 50,00 zł niższy rachunek lub rachunki. W przypadku, jeśli abonent posiada ofertę No limit M!, to są to prawie 4 miesiące bez opłat – kusząca oferta, prawda?

4. Zasięg sieci Plus. Faktem jest, że sieć Plus ma jeden z najlepszych zasięgów w Polsce. Operator lajt mobile korzysta z tych samych nadajników, dzięki czemu może zaoferować swoim klientom najlepszą jakość usług w najniższej cenie.

5. Akcja lajtowe pomaganie. Sieć komórkowa lajt mobile od lat udziela się charytatywnie. Co miesiąc, w ramach akcji lajtowe pomaganie przekazuje środki z przelewów autoryzacyjnych na cele dobroczynne. Swoim działaniem wsparli już działalność wielu fundacji, schronisk, domów opieki, itd. Ostatnio nawet adoptowali lemura w warszawskim ZOO. Przenosisz numer do lajt mobile? Pomagasz innym 😉

O autorze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top