Reklama
banner sieci lajt mobile

Wirtualny operator Lycamobile cieszy się w Polsce i na świecie sporą popularnością. Za zasięg w naszym kraju odpowiada sieć Plus. Głównym tego powodem są bardzo atrakcyjne pakiety oraz jedne z najniższych cen na rynku, zwłaszcza dla osób, które kontaktują się z rodziną lub znajomymi przebywającymi na Ukrainie. Jeśli więc i Ty zamierzasz przenieść tam swój numer, powinieneś wiedzieć, jak doładować konto. A ponieważ istnieją trzy sposoby na doładowanie konta w Lycamobile, pomogę Ci je dokładnie wszystkie poznać.

Doładowanie Lycamobile na kartę poprzez kod PIN lub zdrapkę

Najczęstszym sposobem doładowania Lycamobile jest skorzystanie z usług mniejszych i większych sklepów ogólnospożywczych, stacji benzynowych oraz punktów prasowych (m.in. Biedronka, Polo Market, Żabka, Auchan, Relay, Auchan, Inmedio, Circle K i Shell).

 1. Udaj się do punktu umożliwiającego doładowanie konta w Lycamobile (np. kiosku, stacji benzynowej lub sklepu spożywczego).
 2. W zależności od punktu sprzedaży otrzymasz zdrapkę lub wydruk / paragon, na którym będzie znajdować się numer PIN.
 3. Aby doładować konto, wpisz na klawiaturze: *131*NUMERPIN#, zatwierdzając zieloną słuchawką. Możesz także zadzwonić pod 321 i postępować według wytycznych operatora.
 4. W ciągu kilku sekund dostaniesz potwierdzenie, że konto zostało doładowane wybraną kwotą.

Doładowanie numeru Lycamobile za pomocą strony internetowej

Doładowanie konta online za pomocą strony internetowej jest najbardziej wygodne i wiąże się często z gratyfikacją w postaci np. dodatkowych GB, darmowych rozmów, czy darmowych środków (10% wartości doładowania). Oto co musisz zrobić, aby doładować konto przez Internet:

doładowanie Lyca przez Internet
 1. Wejdź na stronę – https://www.lycamobile.pl/pl/checkout/.
 2. Wpisz swój numer telefonu lub osoby, której chcesz doładować saldo.
 3. Wybierz jedną z 6 dostępnych kwot doładowania (5, 10, 20, 30, 50 lub 100 zł) oraz dodaj pakiet jeśli korzystasz z odnawialnej oferty abonamentowej lub dopiero chcesz zacząć. Następnie kliknij “DALEJ”.
 4. Podaj swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail, aby przejść dalej.
 5. Wybierz metodę płatności (np. kartę kredytową, BLIK lub szybki przelew). Kiedy wszystko się zgadza, przejdź do podsumowania, potwierdź warunki regulaminu i zamówienie.
 6. Po chwili wraz z rachunkiem dotrze do Ciebie (na podany wcześniej adres e-mail) potwierdzenie zakupu. Informacje o uznaniu otrzymasz także w wiadomości SMS.

Uzupełnienie konta telefonu za pomocą aplikacji mobilnej od Lyca

Klienci sieci mogą skorzystać z dedykowanej aplikacji mobilnej Lycamobile, Oprócz korzyści takich jak możliwość sprawdzenia salda konta, historii połączeń, zmiany pakietów lub oferty, musisz pamiętać o niedogodności, jaką jest do wyboru tylko jedna metoda płatności (kartą kredytową). Aby doładować konto za pomocą aplikacji:

 1. W zależności od posiadanego telefonu komórkowego: wejdź do sklepu Google Play lub App Store, ściągnij i zainstaluj aplikację.
 2. Utwórz konto podając podstawowe dane – imię i nazwisko, numer, adres e-mail i hasło.
 3. Następnie zaloguj się do aplikacji i wybierz kategorię doładowania.
 4. Podaj numer telefonu, który chcesz doładować, wybierz kwotę doładowania (5, 10, 20, 30, 50 i 100 zł) i przejdź do wyboru metody płatności.
 5. Sprawdź szczegóły zakupu, przejdź do podsumowania i potwierdź zamówienie.
 6. Po chwili uzyskasz informacje, że saldo zostało uzupełnione o wybraną kwotę.
Doładowanie Lycamobile w aplikacji

Doładowanie telefonu na kartę – podsumowanie

Jak widzisz, zasady i sposoby dotyczące uzupełniania salda nie różnią się zbytnio od innych popularnych sieci. Mam nadzieję, że lista sposobów, które wskazałem, pomogła Ci znaleźć odpowiedź, jak działa to w sieci Lycamobile.

Zobacz też:

O autorze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top