Reklama
Reklama lajtmobile

Premium Mobile – jaka to sieć? Polski operator komórkowy na zasięgu Plusa

Premium Mobile to operator wirtualny (MVNO) działający od kilku dobrych lat na polskim rynku. To krajowa marka, która korzysta z nadajników zielonej sieci. Oznacza to, że zasięg telefonii czy szybkość Internetu pozostaje taka sama, jak u jej dużego konkurenta.

To firma, która nie angażuje się w drogie kampanie reklamowe. Z tego powodu nie jest aż tak znana, jak inni operatorzy na polskim rynku. Choć od długiego już czasu ma bardzo dobrze wyniki jeśli chodzi o pozyskiwanie nowych klientów. Czym jeszcze się wyróżnia? Wyjaśnię Ci to poniżej.

Marka Premium Mobile od Plusa – opis sieci telekomunikacyjnej

Premium Mobile to sieć komórkowa, która powstała w 2016 roku. Dwanaście miesięcy później została wyróżniona nagrodą Konsumencki Lider Jakości – Debiutu Roku. W konkursie Mobility Trends 2018 marka dwukrotnie zdobywała najwyższe laury.

Premium Mobile posiada obecnie niespełna pół miliona aktywnych kart SIM. W 2018 roku udziały w firmie zdobył Cyfrowy Polsat oraz WBN Holding Limited. Niedługo później Premium Mobile stała się właścicielem marki a2mobile. W 2021 roku pojawiły się informacje o zawarciu listu intencyjnego pomiędzy Polkomtelem (właścicielem Plusa) a Premium Mobile.

Reklama

Zgodnie z jego zapisami, wirtualny operator miałby zostać całkowicie przejęty przez większego gracza. Polkomtel, wchodzący w skład Grupy Polsat, już wcześniej posiadał częściowe udziały tego operatora. Sprawa cały czas jest w toku. Można się jednak domyślać, że jej zakończenie to tylko kwestia czasu.

Operator sieci Premium Mobile – prosty abonament, czyli numer bez zobowiązań

Oferta Premium Mobile polega na rezygnacji z większości niewygodnych dla klienta zobowiązań. Abonament w sieci nie ma widełek czasowych. W każdej chwili, przy zachowaniu miesięcznego okresu wypowiedzenia, można z oferty zrezygnować. Co więcej, użytkownik nie zapłaci żadnych kar za taką decyzję.

Na podobnej zasadzie działa Internet mobilny 5G, który firma sprzedaje klientom indywidualnym oraz firmom.

Umowa z Premium Mobile może zostać w każdej chwili zerwana. W jaki sposób to działa? Czas wypowiedzenia to jeden miesiąc. Dzisiaj rezygnujesz i korzystasz jeszcze przez jeden okres, który jest płatny. Twoja karta staje się po tym czasie nieaktywna.

Reklama

Pakiety abonamentowe Freedom

Popularność Premium Mobile rośnie. To zasługa tanich pakietów, solidnego Internetu mobilnego i nielimitowanych rozmów w każdym wariancie umowy. Premium Mobile posiada jeden z najtańszych abonamentów telefonicznych w Polsce. Miesięczny koszt oszczędnego pakietu wynosi zaledwie kilkanaście złotych. Wszystko bez zobowiązań i wieloletnich umów.

Tak jak wspomniałem Wam wyżej, każda z taryf pozwala na nielimitowane rozmowy i SMS-y. Wiadomości MMS są płatne tylko we FreedomPL. W najtańszym pakiecie zyskujemy 3 GB Internetu, zaś w nieco droższym 10 GB. Najbardziej wypasiona oferta, czyli Freedom5 5G, to zadowalające 110 GB. To ekonomiczna oferta o jakości telefonii komórkowej Plusa.

Aktualną ofertę sprawdzisz zawsze klikając w poniższy link.

Zarabianie na polecaniu, czyli program ambasador

Firma, jako jedna z nielicznych, umożliwia swoim klientom zarabianie na polecaniu usług. Za nową umowę podpisaną z Twojego polecenia otrzymasz 100 złotych. To bardzo wysoka stawka, biorąc pod uwagę inne podobne programy. Więcej szczegółów znajduje się pod tym linkiem.

Reklama

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry