Reklama
Reklama lajtmobile

Otvarta – operator komórkowy. Co to za sieć i co oferuje swoim klientom?

Otvarta to polski, wirtualny operator telefonii komórkowej (tzw. “MVNO”). Jego oferta obejmuje abonamenty z 5G oraz mobilny dostęp do Internetu. Otvarta korzysta z nadajników należących do sieci Plus. Dzięki temu jej usługi mają doskonały zasięg, oraz największa prędkość Internetu w Polsce.  Przeczytaj krótko o tym, co to za sieć i dowiedz się, co oferuje swoim klientom.   

Historia sieci Otvarta

Firma Otvarta powstała w 2004 roku. Na początku sieć telefonii skupiona była na obsłudze klientów biznesowych. Zdobyte doświadczenie operator Otvarta postanowił wykorzystać również na terenie całej Polski i udostępnić swoje usługi klientom prywatnym.

Otvarta - co to za sieć? Logo operatora
Logo sieci Otvarta

Sieć komórkowa otworzyła kilkadziesiąt stacjonarnych punktów sprzedaży, aby zapewnić wygodną obsługę wszystkim potencjalnym użytkownikom. Warto zaznaczyć również, że ten wirtualny operator jest polską firmą.

W styczniu 2022 roku firma wprowadziła do swoich ofert wirtualną kartę eSIM. Jest to wyróżnikiem wśród operatorów wirtualnych. Nawet spośród większych polskich sieci mało która umożliwia klientom całkowitą rezygnacje z plastikowych kart SIM.

Reklama

Usługi operatora

Sieć komórkowa Otvarta oferuje abonament telefoniczny oraz Internet mobilny w różnych wariantach. Umowa zawierana jest na czas nieokreślony lub 24 miesiące. Dodatkowo w większości taryf klient może korzystać z bezpłatnych sms oraz połączeń, a do każdej oferty otrzymuje pakiet Internetowy i stałe IP (za dodatkową opłatą). Atrakcyjne oferty znajdzie tutaj każdy nowy abonent, choć te stają się jeszcze lepsze, gdy zdecydujesz się przenieść numer od innego operatora.

Otvarta świadczy usługi w przystępnych cenach. Opłata za najtańszy abonament (9,99zł) zawiera darmowe 2 GB miesięcznego transferu. Dodatkową zaletą jest opcja roamingu w Unii Europejskiej w niektórych taryfach lub pakiet wakacyjny z wliczonymi 500 minutami. Ta druga opcja dotyczy tańszych abonamentów.

Otvarta korzysta z zasięgu Plusa, tak jak popularny Premium mobile. Podpisując umowę z tym operatorem, zyskujesz dostęp do sieci 5G we wszystkich taryfach oraz jakość połączeń HD Voice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry