Red Bull Mobile. Analiza oferty na abonament bez telefonu

Abonament w Red Bull Mobile to możliwa alternatywa dla standardowej oferty w sieci Play. Sieć działa na nadajnikach fioletowego operatora i oferuje abonamenty z telefonem i bez oraz na 2 lata i bez terminu. W tym wpisie opisuję ofertę na abonament w Red Bull Mobile bez telefonu i sprawdzam, czy się opłaca.

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2021

  • Abonamenty bez telefonu w Red Bull Mobile to dwie oferty o bardzo podobnych parametrach
  • Cena za każdy abonament to 30 złotych, a opłata aktywacyjna wynosi 49,99 zł
  • W abonamencie na czas nieokreślony dostaniesz 10 GB Internetu, a jeśli zawrzesz umowę na 2 lata, to będzie to 15 GB
  • W obu ofertach w Unii Europejskiej można korzystać z usług bez limitu, natomiast ilość Internetu w roamingu UE to 3,5 GB
  • Oferta bez telefonu w Red Bull Mobile wydaje się nie przystawać do obecnych realiów na rynku i jest zwyczajnie nieatrakcyjna

Porównanie abonamentów w Red Bull Mobile

Red Bull Mobile bez telefonu proponuje jedynie dwie opcje abonamentowe. Jest to oferta na czas określony (2 lata) oraz nieokreślony. Poniższa tabela obrazuje tę sytuację.

Abonament na czas nieokreślony

Abonament na dwa lata

Cena

Aktywacja

49 zł

49 zł

Duety i rodzina

Brak

Brak

Rozmowy

Bez limitu

Bez limitu

SMS

Bez limitu

Bez limitu

MMS

Bez limitu

Bez limitu

Internet

Przechodzące GB

Tak, na 2 miesiące

Tak, na 2 miesiące

Lejek*

Brak

Brak

Roaming UE

Bez limitu

Bez limitu

Internet UE

3,5 GB

3,5 GB

Dostęp do 5G

Nie

Nie

*Lejek to ograniczenie prędkości połączenia po wykorzystaniu limitu danych. Chroni przed naliczaniem dodatkowych opłat.

Jak widać jedyną różnicą między tymi ofertami jest 5 GB Internetu więcej, które otrzymamy dodatkowo jeśli tylko zwiążemy się z operatorem umową na dwa lata.

Oferta Red Bull Mobile jest w tym zakresie dość uboga i stoi daleko za konkurencją. W tej sytuacji na ten moment lepiej rozejrzeć się za czymś innym.

Reklama

Abonamenty alternatywne na zasięgu sieci Play

Z jakiego abonamentu możemy skorzystać, jeśli chcielibyśmy mieć zasięg sieci Play?

Oprócz oczywistego wyboru jakim jest fioletowy operator, mamy do dyspozycji sieć Virgin Mobile, Vectra oraz Secure Mobile.

Poniższe linki prowadzą do opis ofert większości z tych operatorów. Zamiast jednak sprawdzać je indywidualne, lepiej skorzystać z wyszukiwarki abonamentów, w której szybko znajdziesz abonamenty dostosowane do Twoich potrzeb. To łatwe w obsłudze narzędzie – sprawdź je i oszczędź czas!

Wrażenia użytkowników sieci Red Bull Mobile

Jeśli chciałbyś opisać wrażenia z użytkowania sieci Red Bull Mobile, możesz to zrobić klikając poniższy link. Zachęcam do tego, żeby zostawiać opinie i pomagać innym w wyborze operatora.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Cześć! Jestem autorem serwisu jakaoferta.pl i chętnie pomogę Ci wybrać najlepsza ofertę na kartę lub abonament. Jeśli chcesz mnie bliżej poznać, kliknij w moje zdjęcie. No i nie wahaj się napisać do mnie w razie jakichkolwiek problemów! :)
Reklama