Reklama
Reklama lajt mobile

Nadal trwa promocja T-Mobile związana z nielimitowanym Internetem na okres 3 miesięcy, która wykorzystuje technologię wirtualnej karty eSIM. Nowa oferta zapewnia użytkownikom nieograniczony dostęp do Internetu przez 90 dni, umożliwiając im wypróbowanie usług bez żadnych opłat miesięcznych.

Główne punkty oferty:

  1. Wirtualna karta eSIM: Nowa oferta operatora wykorzystuje technologię eSIM. Możesz zatrzymać swoją obecną kartę SIM oraz numer telefonu, otrzymując jednocześnie bezpłatną eSIM na okres 90-dniowego testowania. Wykorzystasz do tego funkcję dual-SIM twojego smartfona. 
  2. Porównanie z dotychczasowym dostawcą: Porównasz usługi Internetu oferowanego przez T-Mobile z tymi, które obecnie masz u swojego dotychczasowego dostawcy. Daje to możliwość sprawdzenia, jak magentowa sieć wypada na tle konkurencji.
  3. Sprawdzenie sieci 5G: Jeśli Twój smartfon obsługuje nową technologię, to sam możesz przekonać się, czy wprowadza ona coś nowego. Rezultaty mojego testu 5G w T-Mobile możesz sprawdzić klikając w link.

Internet T-Mobile na 3 miesiące
Źródło: strona T-Mobile

Po upływie 3 miesięcy podejmiesz decyzję, czy skłonisz się do zakupienia usług od operatora lub przeniesienia numeru. Jeśli nie, to po prostu darmowy abonament wygaśnie.

Warto również wspomnieć, że T-Mobile oferuje różnorodne taryfy z dostępem do Internetu. To nie tylko sam Internet mobilny, ale też oferta głosowa z SMSami, MMSami, roamingiem itp. Jeśli szukasz gigabajtów bez limitu, powinieneś zainteresować się promocyjnym abonamentem Summer of Youth przeznaczonym dla osób do 26. roku życia. Jeśli jesteś starszy, będziesz musiał zapłacić trochę więcej i skorzystać ze standardowej oferty T-Mobile.

 Dodatkowo w tej sieci możesz zdecydować się na Internet światłowodowy lub Internet mobilny w standardzie LTE/5G. 

Reklama

Podsumowując, oferta darmowego Internetu na 3 miesiące od T-Mobile, wykorzystująca wirtualną kartę eSIM, stanowi ciekawą opcję dla klientów poszukujących możliwości bezpłatnego przetestowania usług przez dłuższy czas. To idealna okazja dla osób, które chcą przetestować nowego dostawcę Internetu przed podjęciem długoterminowych zobowiązań. Albo dla cebularzy, którzy wiedzą, że i tak nic od sieci nie wezmą, ale darmowy net przyda się na wakacje 😉

O czym pamiętać?

Używając karty od T-Mobile, nie będziesz mógł dzwonić ani korzystać z innych usług niż połączenie z siecią. Karta działa tylko na terenie Polski. Możesz ją używać nie tylko w smartfonie, ale też w zegarku czy tablecie. Ściągniesz tyle danych ile chcesz, bez żadnego ograniczenia w postaci lejka.

O autorze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top