Najtańszy abonament komórkowy

niedziela, 28 listopada, 2021

Jaki jest najtańszy abonament komórkowy? W tym wpisie przedstawiam oferty abonamentów telefonicznych do kwoty 15 złotych. Wśród nich znajdziesz propozycje z Internetem, a nawet pewnymi dodatkami w roamingu. Co ciekawe, każda z nich wymaga podpisania umowy na czas nieokreślony, możemy więc z nich bardzo szybko zrezygnować.

Poniższy artykuł prezentuje oferty najtańszych abonamentów bez telefonu.

  • W sumie znajdziemy trzy interesujące oferty. Dwie z nich są w sieci Otvarta, jeden natomiast w Virgin Mobile.
  • Najmniejszy abonament kosztuje 9,99 zł i mamy w nim 2 GB Internetu, ale musimy płacić za SMSy i za darmo mamy tylko godzinę rozmów.
  • Najdroższy kosztuje 14 złotych i, co ciekawe, Internetu jest w nim tylko 1 GB, za to SMSy i MMSy są za darmo.
  • Jeśli chcesz korzystać z MMSów, to Otvarta może nie być najlepszym wyborem. Każdy MMS kosztuje 29 groszy. Podobnie jest jeśli lubisz wysyłać wiadomości – każda z nich uszczupli Twój portfel o 19 groszy.
  • Dzięki tabeli zawartej w tym artykule porównasz wszystkie szczegóły powyższych ofert.

Najtańszy abonament telefoniczny

Najtańsze abonamenty to rozwiązanie dla osób oszczędnych, ale nie zainteresowanych ofertami na kartę. W wypadku propozycji do 15 złotych mamy do dyspozycji 2 sieci komórkowe – działającego na nadajnikach Plusa operatora Otvarta oraz korzystającą infrastruktury Play sieć Virgin Mobile.

Najtańsza propozycja w sieci Otvarta

W sieci Otvarta najtańszym abonamentem jest O!Najtańsza!, gdzie zapłacimy 9,99 zł miesięcznie. Będziemy mieć wliczone 60 minut rozmów do wszystkich sieci, ale za SMSa przyjdzie nam zapłacić 19 groszy. Jeśli mamy rodzinę w Otvartej, to wszystkie rozmowy w tej sieci są darmowe i nie są limitowane.

Każdy MMS kosztuje 29 groszy. O!Najtańsza to jednocześnie najtańszy abonament na rynku.

Tani abonament z większą ilością Internetu

Kto jednak chce mieć więcej Internetu, powinien pomyśleć o abonamencie O!Najlepsza! Dzięki 6 GB transferu będziemy mniej martwić się o szybkie jego zużycie. Darmowe połączenia ze wszystkimi sieciami sprawdza się w wypadku osób, które mało SMSują. Tutaj za wiadomość nadal płacimy – 19 groszy za sztukę.

Elastyczna oferta Virgin Mobile

Reklama

Ci, którzy wolą oferty bardziej dostosowane do użytkowania, a mimo to nadal niedrogie, powinni zwrócić uwagę na abonament bezterminowy w Virgin Mobile. W najtańszym wariancie za 1 GB Internetu i nielimitowane rozmowy oraz SMSy zapłacimy 14 złotych.

Każdy dodatkowy gigabajt zużycia danych to kolejna złotówka na rachunku, aż do 15 GB, więc maksymalnie kosztuje 29 złotych. Wysłanie wiadomości MMS to koszt 25 groszy.

Tabela porównawcza najtańszych abonamentów

[yith_woocompare_table products=”7723,8020,8017″]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Cześć! Jestem autorem serwisu jakaoferta.pl i chętnie pomogę Ci wybrać najlepszy smartfon albo ofertę operatora komórkowego. Jeśli chcesz mnie bliżej poznać kliknij w moje zdjęcie. No i nie wahaj się napisać do mnie w razie jakichkolwiek problemów! :)