Reklama
banner sieci lajt mobile

Virgin Mobile przygotował nowy abonament o nazwie Unlimited. Krok ten to odpowiedź na niedawną ofertę T-Mobile skierowaną do osób do 26 roku życia. Zapewnia nielimitowane połączenia, a także dostęp do Internetu mobilnego o pełnej prędkości, bez żadnych ograniczeń.  Jednak jest pewien warunek, który musisz spełniać, żeby z niej skorzystać. Z tego artykułu dowiesz się, czy Virgin Unlimited jest dla Ciebie.

Abonament nie dla każdego?

Operator przygotował nową propozycję dla osób młodych, którzy potrzebują nieograniczonego, szybkiego połączenia mobilnego bez ograniczeń dotyczących ilości transferowanych danych. W ramach tej oferty można będzie korzystać z Internetu technologii 5G.

Warunek? Virgin Unlimited jest przeznaczony jest tylko dla osób w wieku między 18 a 26 rokiem życia. 

Co dostaniesz w nowym abonamencie?

Przez ostatnie kilka lat nielimitowane rozmowy, SMS i MMS w kraju stały się raczej standardem w portfolio Polskich operatorów. Brakowało jednak prawdziwego no-limit, czyli takiego, który obejmuje również Internet. Wcześniej T-Mobile, a teraz nowy pakiet Virgin Mobile rozwiązują wreszcie tę kwestię. Co więcej, możesz w końcu liczyć na bezterminową umowę, co oznacza, że wypowiadasz ją wtedy, kiedy Ci pasuje.

Dodatkowo przysługuje 9,59 GB danych do wykorzystania w roamingu UE. Dzięki temu, korzystanie z Internetu jest możliwe nie tylko w Polsce, ale również podczas podróży po krajach Unii Europejskiej. Oczywiście minie pewnie jeszcze wiele długich lat, zanim dane za granicą będą całkowicie nielimitowane. 

Virgin Mobile korzysta z nadajników Play, a więc klienci Virgin Mobile mogą zarządzać swoim kontem w aplikacji Play24. Więcej o zasięgu sieci piątej generacji w Play możesz przeczytać w teście 5G w PlayOczywiście pamiętaj, że do korzystania z tej technologii potrzebny Ci jest odpowiedni smartfon lub router.

Filters Sort results
Reset Apply
Virgin Mobile Bez Limitu
Virgin Mobile abonament
Bonusy:
Cena:
Duet / Rodzina:
Ilość Internetu:
Lejek:
Roaming UE:
Internet w UE
Aktywacja:
VoLTE:
VoWiFi:
5G:
Plusy oferty:
Dobra cena
Nielimitowany Internet
Darmowa aktywacja
Umowa bez terminu
50,00
Brak oferty
Bez limitu
Bez limitu
Sprawdź, co to
Wliczony w cenę
11.59 GB
0 zł
Tak
Minusy oferty:
Oferta tylko dla osób do 26 roku życia
Wysoka cena po 2 latach

Abonament Virgin Mobile Unlimited. Ile kosztuje?

Miesięczna opłata za abonament komórkowy wyniesie 50 zł.  Chociaż abonament nie jest najtańszy w ofercie operatora, jednak pozwala użytkownikom na wolność w korzystaniu z telefonu. Ceny te uwzględniają rabat w wysokości 5 zł za wybór e-faktury i terminowe płatności oraz rabat 5 zł za zgody marketingowe. Warto zaznaczyć, że w tej ofercie nie ponosimy kosztów opłaty aktywacyjnej.

Uwaga na jeden znaczący problem – od 25 miesiąca od podpisania umowy, opłata wyniesie 90 zł / miesiąc. Pamiętaj więc, żeby wypowiedzieć umowę lub przenieść numer odpowiednio wcześnie.

Jak zamówić nowy abonament Virgin Mobile?

Kliknij w poniższy przycisk, a potem przejdź do zamówienia na stronie operatora klikając w obrazek.

Bez limitu w Virgin Mobile

Jeżeli jesteś “za stary” na tą ofertę jak i ja – kliknij, żeby sprawdzić inne abonamenty z dużą ilością Internetu.

Reklama

O autorze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top