Reklama
banner sieci lajt mobile

Orange Flex to nowoczesna oferta pomarańczowej sieci telekomunikacyjnej. Jest ona proponowana w elastycznym modelu subskrypcyjnym, dzięki czemu możesz zrezygnować z niej w każdej chwili. Dlaczego uważam ją za coś innowacyjnego? Przede wszystkim dlatego, że wszystkie formalności i płatności zrealizujesz bezpośrednio przez aplikację mobilną.

Nie musisz już nawet pamiętać o regularnym doładowywaniu konta. Apka zrobi to za Ciebie, ściągając należność z podpiętej do profilu karty płatniczej. To duże ułatwienie, jeśli zdarza Ci się zapominać o dacie, do której trzeba wpisać na telefon kod na kartę. Co więcej, możesz w niej ustrzelić całkiem atrakcyjne rabaty.

Przedstawiam Ci kody promocyjne dla Orange Flex na wrzesień 2023, które znacznie obniżają cenę miesięcznych opłat. Jeśli więc chcesz przetestować tę usługę od Orange, to prawdopodobnie nie będzie na to lepszej okazji. Sprawdź wyróżnione przeze mnie kody promocyjne Orange poniżej.

Jak i gdzie wpisać kod promocyjny do Orange Flex?

Najszybszym sposobem jest ściągnięcie aplikacje z poniższego linku. Kod na 30 złotych wpisany zostanie automatycznie. Inna opcja wymaga odrobiny uważności.

W momencie konfigurowania usługi (przed wyborem metody płatności) w apce mobilnej wyświetli Ci się alert o możliwości wpisania hasła zniżkowego. To najlepszy moment, aby wpisać dostępne kody rabatowe. Obecnie masz do wyboru dwa z nich, które znacząco obniżają koszt usługi. Jak odebrać zniżkę?

 • Wstukaj hasło PIOTR5DQD, dzięki czemu otrzymasz za darmo 30 złotych – ale pod pewnym warunkiem. Aby być uprawnionym do zniżki, musisz dokonać doładowania po raz drugi. Po przyznaniu rabatu 30 złotych trafi do Twojej dyspozycji. Bezwzględnie Twojej, ponieważ możesz sobie nawet zwrócić te pieniądze bezpośrednio na konto bankowe.
 • W polu kodu wpisz FLEX, aby uzyskać zniżkę w wysokości jednego darmowego miesiąca użytkowania. Uprawnia Cię to do rabatu bez względu na wybrany wariant subskrypcji. Oznacza to, że dostaniesz 30 dni za 1 złotych i to nawet jeśli zainteresowała Cię najdroższa taryfa.

Promocje w Klubie Flex – wrzesień 2023

Jakie ciekawe dodatkowe promocje czekają na osoby, które zdecydują się na skorzystanie z Orange Flex w lipcu? Aplikacja daje całkiem sporo opcji na zniżki. Jak zdobyć ekstra rabat/kupon u partnerów?

Oferty specjalne Klub Flex

Warunkiem do ich otrzymania jest przystąpienie do Klubu Flex. Jak do niego dołączyć?

Zrobisz to darmowo z poziomu zakładki dostępnej w aplikacji mobilnej. Pamiętaj, że jednym z warunków do dołączenia jest wyrażenie zgód marketingowych. Stronę sklepu Flex z funkcjonalnościami również otworzysz przez apkę. Katalog usług promocyjnych udostępniony jest z jej poziomu. Z czego zatem możesz korzystać?

 • 60 złotych na pierwsze 4 zamówienia z Wolt (4×15 zł);
 • 20% zniżki na produkty Rituals w sklepie internetowym i stacjonarnym;
 • 40% rabatu na voucher Legimi (3 miesiące);
 • 3×10 złotych i 40% rabatu na przejazd z FreeNow;
 • Miesiąc w Book Beat za darmo

Czy warto przejść do Orange Flex?

Flex należy do tych usług Orange, które nie wymagają podpisywania sterty dokumentów. Wystarczy pobrać aplikację korzystając choćby z kodu QR dostępnego na stronie Orange.

Aplikacja dostępna jest na urządzenia z Androidem oraz iOS. Znajdziesz ją także w AppGallery dla telefonów marki Huawei. Po zainstalowaniu oprogramowania i zarejestrowaniu karty SIM, dostępna usługa jest z miejsca gotowa do działania.

Reklama

Jeśli wiąże Cię z Orange abonament, to również możesz przejść do Flex. Wystarczy poczekać do końca okresu zobowiązania, albo zmienić ofertę od razu, jeśli Twój abonament został zawarty na czas nieokreślony. Wybierz opcję przedłuż umowę online w apce i przejdź do kolejnych etapów.

Orange Flex to opcja na swój sposób innowacyjna. Propozycja jednego z największych operatorów sieci komórkowej jest bardzo prosta w obsłudze. Wystarczy posiadać smartfon, na którym dokonasz instalacji dedykowanej aplikacji.

Ofertą Orange będą zainteresowane osoby, które chcą mieć wygodę związaną z łatwym wyborem metody płatności. Dzięki aplikacji Orange Flex należności będą ściągane automatycznie, wobec czego nigdy nie przegapisz daty doładowania. Jeśli zaś nie chcesz podpinać swojej karty kredytowej, to możesz doładowywać konto Orange BLIK-iem.

Co więcej, operator stawia tym samym na rozwiązania, które wpisują się w obecnie panujące trendy. Orange firmuje taryfę Flex jako pierwszą w Polsce, która jest w 100% neutralna klimatycznie.

Brak papierologii, brak konieczności samodzielnego kupowania doładowań telefonu – to kolejne zalety, które otrzymasz wybierając klub Flex.

Co jeszcze zyskujesz przenosząc numer z innej sieci (lub rejestrując nowy numer telefonu) w usłudze Orange Flex? Znajdziesz tam szereg ciekawych możliwości i usług w całkiem niskiej cenie. Sprawdź korzyści, które znajdziesz w elastycznej taryfie zaproponowanej przez pomarańczowego operatora.

Korzyści oferty – podsumowanie

 • Minimum formalności i zero zobowiązań dzięki możliwości anulowania oferty kiedy chcesz. Opcja przechodzenia z abonamentu, jak i łatwe przeniesienie numeru z innej sieci.
 • Opcja dzielenia się gigabajtami ze znajomymi i rodziną, np. w formie jednorazowego prezentu bądź regularnych transferów comiesięcznych. W razie potrzeby możesz poprosić o pakiet Internetu od bliskich.
 • Liczne rabaty i kupony promocyjne, m.in. zniżki na nowe smartfony i słuchawki, bonusy za polecenie, usługi video pass, opusty na usługi partnerów i dodatki za polecenie Flex innym.
 • Wsparcie dla technologii eSIM oraz gwarantowany zasięg 5G także w najtańszym wariancie subskrypcji. Wystarczy posiadać telefon obsługujący te funkcjonalności.
 • Nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy, obszerne pakiety GB i darmowy transfer w ramach social pass, czyli korzystania z social mediów (np. Tik Tok, Messenger, Snapchat) – a to wszystko już od 30 złotych za miesiąc.
Widok aplikacji Orange Flex

30 zł na start i 70 zł za każdą poleconą osobę

Ty również możesz zarabiać na polecaniu oferty.

Wystarczy, że udostępnisz innym osobom swój reflink lub specjalny kod rabatowy (oba wygenerujesz w aplikacji). Jest on przypisany do Twojego numeru telefonu. W momencie, gdy dana osoba użyje go – otrzymasz powiadomienie o takim fakcie. Jeśli osoba, której poleciłeś usługę, zostanie w niej co najmniej miesiąc, na Twoje konto trafi wówczas 70 złotych, a druga osoba dostanie 30 złotych.

To jednak nie wszystko. Jeśli piąta polecona osoba użyje Twojego kodu rabatowego, wówczas dostaniesz pakiet Orange w wysokości 500 GB Internetu. Wciąż mało? Za dziesiąte polecenie wartość się podwoi, czyli dostaniesz jeden terabajt Internetu (1000 GB).

Czy można zrezygnować z Orange Flex?

W dowolnym momencie masz możliwość powiedzenia “stop” i bezproblemowego zakończenia subskrypcji Orange Flex. Zrobisz to (jak wszystko inne) z poziomu aplikacji. Wystarczy, że wejdziesz do zakładki “Mój Plan”. Zobaczysz tam kilka opcji, a jedną z nich będzie “Zakończ Plan”.

Reklama

Po wciśnięciu tego guzika Twoja subskrypcja zostanie wstrzymana. Dyspozycja następuje od razu, ale z dostępnych usług możesz korzystać aż do momentu zakończenia się danego okresu rozliczeniowego. Czyli do czasu upłynięcia 30 dni od doładowania konta.

Operator daje Ci możliwość przemyślenia tej decyzji przez pół roku. W ciągu 6 miesięcy możesz po prostu wrócić do niej, czyli dokonać reaktywacji planu. To szansa na to, aby utrzymać swój numer telefonu i korzystać z taryfy po przerwie. Zarówno zakończenie współpracy, jak i powrót do Flex nic nie kosztują.

Aktualne kody i promocje Orange – podsumowanie promocji Orange Flex

Orange to olbrzymi operator, który oferuje szereg usług telekomunikacyjnych. Wśród nich znajdziesz m.in. różnego rodzaju abonamenty, Internet domowy i usługi prepaid. Jedną z najciekawszych propozycji pomarańczowej firmy w 2022 roku jest subskrypcja Orange Flex.

To nowoczesna, elastyczna oferta na telefony komórkowe, która cechuje się minimalizmem formalności. Dzięki dostępnym kodom promocyjnym można uzyskać szereg wartościowych benefitów w postaci zwiększenia się dostępnego salda na koncie.

Jeśli zainteresowała Cię ta propozycja, to polecam wpisanie (na etapie rejestracji w aplikacji mobilnej Orange Flex) jednego z kodów zamieszczonych powyżej. Kod rabatowy Orange przynosi rezultat od zaraz odliczona suma trafia do Twojej dyspozycji. Możesz z niej korzystać we Flex lub przelać ją na swoje konto bankowe.

O autorze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top